Huawei Mate 9 Porsche Design Özellikleri

Huawei Mate 9 Porsche Design Özellikleri

Dünyanın en büyük üçüncü akıllı telefon üreticisi Huawei’nin tanıttığı oldukça az sayıda üretilen Huawei Mate 9 Porsche Design Özellikleri ve fiyatı yazımızda.

Çinli akıllı telefon üreticisi Huawei’nin bugün duyurusunu gerçekleştirdiği Mate 9 modelinin (Bknz : Huawei Mate 9 Özellikleri, Çıkış Tarihi, Fiyatı ) oldukça az sayıda üretilen Mate 9 Porsche Design varyasyonu oldukça dikkat çekiyor.

Dünyanın en büyük üçüncü akıllı telefon üreticisi Huawei, Almanya’nın Münih kentinde düzenlediği etkinlikte Huawei Mate 9 modelini tanıttı.

Çinli üreticinin etkinlik sırasında en çok dikkat çeken modeli ise, sınırlı sayıda üretilen Huawei Mate 9 Porsche Design oldu. Peki, Mate 9 Porsche Design kullanıcılara neler sunuyor?

Huawei Mate 9 Porsche Design Özellikleri

Huawei Mate 9 Porsche Design  Ekran Özellikleri: Tasarımsal anlamda oldukça iyi bir görünüme sahip olan Mate 9 Porsche Design, normal Mate 9 modeline göre bazı farklılıklar ile birlikte geliyor.

Bu farklılıklardan ilki, telefonun 5.5 inç boyutunda QHD çözünürlük sunan AMOLED ekran ile birlikte gelmesi.

Huawei Mate 9 Porsche Design İşlemci Özellikleri : Mate 9’da olduğu gibi Kirin 960 işlemciden güç alan telefon, 6 GB RAM’i ve 256 GB depolama alanı ile oldukça dikkat çekiyor. Zira, Mate 9 modeli 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanı ile geliyor.

Huawei Mate 9 Porsche Design Özellikleri

Huawei Mate 9 Porsche Design Kamera Özellikleri : Arka tarafında Leica üretimi 20 ve 12 megapiksel çözünürlüğünde çift kameranın yer aldığı telefon, 4K video kayıt desteğine sahip. 4000 mAh kapasiteli batardan beslenen Mate 9 Porsche Design, hızlı şarj teknolojisi ile birlikte geliyor.

Huawei Mate 9 Porsche Design Fiyatı

Tabi, sınırlı sayıda üretilen özel bir telefonun, özel bir fiyatı var. Huawei, Mate 9 Porsche Design modelini 1395 euro fiyat etiketi ile satışa sundu.

Yorum Yap
Kaynak:

Yorum Yap