Huawei Watch 2 ve Apple Watch Series 2 Akıllı Saat Kıyaslaması

Huawei Watch 2 ve Apple Watch Series 2 Akıllı Saat Kıyaslaması 20

Bu yazımızda Huawei’nin yeni akıllı saati Huawei Watch 2 ile Apple’ın yeni akıllı saati Apple Watch Series 2 Akıllı saat kıyaslaması’nı bulabilirsiniz.

Apple Watch Series 2 Akıllı Saat özellikleri

Tasarım anlamında pek fazla farklılık içermeyen yeni Apple Watch, tasarımsal bir farklılık olmadığından dolayı Apple Watch seri 2 olarak adlandırılıyor. Özellikle sporcuları hedef alan yeni Apple Watch, açıklanan özelliklere göre 50 metreye kadar suya karşı dayanabiliyor yani diğer bir değişle su geçirmiyor.

Ekran konusunda da gelişen Apple Watch seri 2, parlaklığını 1000 nit’e kadar yükseltebiliyor. Tabii bu yüksek ekran parlaklığı batarya konusunda endişeler yaratsa da, Apple’ın söylediğine göre yeni Apple Watch’ta pil ömrü yüksek parlaklığa rağmen daha uzun gidecek. Ayrıca iPhone’dan bağımsız olarak Apple Watch’ta dahili olarak GPS bulunuyor.

Huawei Watch 2 Akıllı Saat özellikleri

Huawei Watch 2, 13 inç boyuta ve 390×390 çözünürlüğe sahip bir ekranla karşımıza geliyor. Cihazda aynı zamanda 4 GB depolama (hafıza) alanı ve 420 mAh batarya bulunacak. Yapılan açıklamaya göre de akıllı saat tam şarj edildiği takdirde 2 gün boyunca kapanmadan çalışabiliyor.

Gücünü Snapdragon Wear 2100’den sağlayacak Huawei Watch 2‘de işletim sistemi olarak Android Wear 2 tercih edilmiş.

Huawei Watch 2 ve Apple Watch Series 2 Akıllı Saat Kıyaslaması

Huawei Watch 2 ve Apple Watch Series 2 Akıllı Saat Kıyaslaması için resim galerimizde kolaylıkla gezinebilirsiniz.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol