1. Ana Sayfa
  2. SOSYAL MEDYA
  3. IGTV’den Video İndirme Nasıl Yapılır ?

IGTV’den Video İndirme Nasıl Yapılır ?

IGTV'den Video İndirme Nasıl Yapılır ?

Instagram IGTV’de paylaşılan bir video hoşunuza gitti ve bunu indirmekmi istediniz ? IGTV’den Video İndirme işleminin olduka kolay bir yol var!

Instagram’ın yeni yayın platformu IGTV, kullanıcıların dikey video modunda 1 saate kadar videolar paylaşmasına olanak tanıyor. Normalde maksimum 1 dakikalık video yükleyebilen kullanıcılar, artık yeni ürettikleri video içeriklerini 1 saate kadar paylaşabiliyorlar.

Instagram’ın Youtube mantığı ile çalışan video platformu olan IGTV’de kanal nasıl açılır ve açılan kanala video nasıl yüklenir buradaki yazımızda daha önce ele almıştık.

IGTV’de videoları çevrimdışı izlemek üzere indirme özelliği bulunmamaktadır. Daha sonra, internet bağlantınızın olmadığı zamanlarda izlemek için IGTV Videolarını İndirmek isteyebilirsiniz. IGTV’de beğendiğiniz bir videoyu indirebilmeniz için ek uygulama ihtiyacınız bulunmaktadır.

IGTV Downloader uygulamasını kullanarak IGTV’den Video İndirme işlemi nasıl yapılır anlatmaya başlayalım.

IGTV’den Video İndirme Nasıl Yapılır ?

1 IGTV’den video indirme için öncelikle Instagram uygulamamızdan sol üstte bulunan IGTV logosuna tıklayıp IGTV platformuna geçiş yapın.

2 Burada indirmek istediğiniz videoya tıklayın.Videoyu açtıktan sonra sol altta bulanan üç noktaya tıklayarak açılan pencerede “Bağlantıyı Kopyala” yazına tıklayarak videonun bağlantısını kopyalayalım.

3 Sonrasında dilerseniz IGTV Downloader sitesine girerek yada aşağıda verdiğimiz PlayStore linkindeki uygulamayı kullanarak kopyaladığımız bağlantıyı ana sayfadaki alana yapıştırıp Search butonuna tıklıyoruz.

4 Kısa süre sonra alt kısımda Download Now butonu belirecektir. Bu butona tıklayarak ilgili videonun indirme işlemini başlatabilirsiniz.

IGTV'den Video İndirme Nasıl Yapılır ?

IGTV Video Downloader
IGTV Video Downloader
Developer: Himalaya Saxena
Price: Free
Yorum Yap
Kaynak:

Yorum Yap