• DOLAR
  3,6780
  % 0,33
 • EURO
  4,3229
  % 0,19
 • ALTIN
  151,5379
  % -0,30
 • BIST
  107.302
  % 0,29


İlk iPhone Modeli ve ilk Android Modeli Karşı Karşıya

İlk iPhone Modeli ve ilk Android Modeli Karşı Karşıya

İlk iPhone Modeli ve ilk Android Modeli Karşı Karşıya getirildi. IOS 1.0 yüklü ilk iPhone modeli iPhone 2G ile Android 1.0 yüklü ilk Android modeli HTC Dream karşılaşması yazımızın devamında.

2005 yılından itibaren Android geliştirmelerini yapan Google, tam bombayı patlatacakken 2007 yılında Steve Jobs’ın sahneye çıkıp iPhone’u tanıtması bütün planları bozmuştu.

Google’ın neredeyse Android işletim sistemini baştan yazmak zorunda bırakan iPhone sonrası, 2009 yılında ilk Android akıllı telefon olan HTC Dream kullanıcılarla buluşmuştu.

Peki HTC Dream ile iPhone 2G karşılaştırılsa ne olur?

İlk iPhone Modeli ve ilk Android Modeli Karşı Karşıya

EverythingApplePro adlı Youtube kanalında paylaşılan bir video bizi eskiye götürüyor.iOS 1.0 ve Android 1.0 sürümlerine sahip ilk cihazlar bir videoda buluştu.

İlk iPhone 1 ve ilk HTC Dream tekrar gün yüzüne çıktı.

Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizi İlk iPhone Modeli ve ilk Android Modeli Karşı Karşıya videosu ile baş başa bırakalım.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Resimde görüneni kutuya yazınız: *İçerik önerileri ve diğer istek ve şikayetlerinizi teknolojidolabi@yandex.com adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabi.com-Sitemizde bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı sorunlara ait çözümleri kolayca bulabilirsiniz.