Instagram Fotolarını Bilgisayara Kaydetme

Instagram Fotolarını Bilgisayara Kaydetme 1

Son güncelleme: 14 Mayıs 2020

Instagram fotolarını bilgisayara kaydetme isteynler için toplu halde instagram fotoğrafları bilgisayara nasıl indirilir anlatacağız.

Instagram’da paylaşılan fotoğraflar ve oluşturulan albümler basit bir teknikle tek seferde kolay ve hızlı bir şekilde indirilebiliyor. İşte Instagram fotoğraflarını indirmek isteyenlerin uygulayabileceği yöntem…

Instagram Fotolarını Bilgisayara Kaydetme

Instagram hesabını silmek isteyen, Instagram fotoğraflarını galeride tutmayan kullanıcıların aradığı özellik, şu anda sadece web üzerinden kullanılabiliyor.

Herhangi bir web tarayıcıdan Instagram hesabınıza giriş yaptıktan sonra veri indirme aracı ile şimdiye kadar paylaştığınız tüm fotoğrafları dakikalar içerisinde (arşivinizin boyutuna göre süre değişiklik gösteriyor.) PC’ye indirebiliyorsunuz. İşte Instagram bütün fotoğrafları indirmek için izlemeniz gereken adımlar:

1 Instagram Verilerini İndir sayfasına ( https://www.instagram.com/download/request/ ) giriyorsunuz.

Instagram Fotolarını Bilgisayara Kaydetme

2 Hesabınıza giriş yapmış olsanız dahi tekrar şifrenizi giriyorsunuz.Instagram şifrenizi girdikten sonra “İndirme Talep Et” butonuna tıklıyorsunuz.

Instagram Fotolarını Bilgisayara Kaydetme

3 Hepsi bu kadar!

Instagram Fotolarını Bilgisayara Kaydetme

Bu noktada sürenin uzunluğunu sorgulayabilirsiniz. Instagram fotoğraflarınızın yanı sıra yorumlar, takipçilerinizin kullanıcı adları, takip ettiğiniz kişiler, direkt mesajlar ve daha fazlası hazırlanın dosyasının içerisinde sunuluyor. Dolayısıyla arşivin hazırlanması biraz uzun sürebiliyor.

 

] }

1 Yorum

teknolojidolabi sitesine hayran kaldım

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol