İnstagram Gönderi Bildirimlerini Aç & Kapat Ayarı

Instagram Hesap Silme ve Dondurma 1

Son güncelleme: 24 Mart 2017

Benim Fazla instagram üzerinde fazla takipçim olmamasına ramen takip ettiğim kişiler vardır. Profillerine baktığımda binlerce kullanıcıya sahip kişilerin olduğu profiller sahip olanlar var. Allah şükür benim 50 kişiye yakın bunlar arasında özel olarak takip ettiğim kişilerde olmuştur.

Bu takip ettiğim kişilerin paylaşımlarını akış şemasında takip ediyorum birde instagram açık değilken takip ettiğim özel birinin paylaşımından hemen haberim olması için ” Gönderim Bildirimleri ” diye bir özellikten yararlanmak oldukça işime yarıyor.

Yani kısa İnstagram’da takip ettiğiniz birinin paylaşımından hemen haberiniz olması açısından geliştirilen bu özelliği kişinin profiline giriyoruz ve Sağ üst köşede bulunan (   ) işaretine Basarak Bu ayarı yapacağız.

Gönderim Bildirim için ayarı yapılan kişinin Profiline Giriyoruz ve 1 Numaralı işaretli Yere bir kere dokunuyoruz. Daha sonra Bir pencere açılacak burada 2 Numaralı işaretli olan Gönderi Bildirimlerini Aç & Kapat atımlarını seçerek bu kişinin paylaşımlarından haberiniz olacaktır.

Eğer Bu kişinin paylaşım bildirimlerini almak istemiyor iseniz aynen yukarıda olduğu gibi adımları izleyerek Kapatabilirsiniz.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol