Instagram Hikaye Link Ekleme Nasıl Yapılır ?

Instagram Hikaye Link Ekleme Nasıl Yapılır ?

Instagram’da paylaştığınız bir hikayede bir siteye link verebilirsiniz diğer bir deyişle Instagram hikayesine web site bağlantı linki ekleyebilirsiniz. Peki Instagram Hikaye Link Ekleme Nasıl Yapılır ?

Instagram sürekli güncelleştirmeler ile yepyeni özellikler kazanıyor. Instagram’ın son çarpıcı özelliği hikayelerde bağlantı linki verebilmek.

Instagramda yayınlayacağınız hikayelerinize bağlantı linki vererek Instagram takipçilerinizi istediğiniz bir siteye yönlendirebilirsiniz.Ancak Instagram Hikayenize bağlantı ekleme özelliği test aşamasında olup sadece onaylı hesaplar için kullanılabilir durumda. Onaylı hesaplar kullanıcı adlarının yanında mavi tık olan hesaplardır.  Bu konuda Instagram Hesap Doğrulama Nasıl Yapılır  yazımıza bakabilirsiniz.

Instagram Hikaye Link Ekleme Nasıl Yapılır ?

Mavi tık’ı olan yani onaylanmış hesaplarda hikaye oluşturduğunuz zaman ekranın üstünde ve ortada bir link simgesi görünür. Bu link simgesine tıklayarak URL yazan yere yönlendirmek istediğiniz sitenin adresini yazabilirsiniz.

Hikayeniz yayınlandığınıda link eklediğiniz yerde Diğerlerini gör yazısı çıkacak ve tıklayan takipçiniz yönlendirmiş olduunuz isteye gidecektir.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Kaynak:

BİRDE BUNLARA BAKIN

64 yorum

  1. Allah ne muradın varsa versin tuttuğun altın olsun eyw çok sağol bitanesin

  2. Allah ne muradın varsa versin tuttuğun altın olsun eyw çok sağol bitanesin

  3. Harika siniz Allah razı olsun sorunum çözüldü çok teşekkür ler artık sürekli ziyaretciniz olcam

  4. Telefonumda bir kaç sorunum vardı teknolojidolabi.com sitesi sayesinde bu sorunlardan kurtuldum Teşekkürler.

  5. Harika siniz Allah razı olsun sorunum çözüldü çok teşekkür ler artık sürekli ziyaretciniz olcam

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?