• DOLAR
  3,4887
  % -0,06
 • EURO
  4,1861
  % 0,29
 • ALTIN
  147,0589
  % 0,28
 • BIST
  104.918
  % -1,52


İnstagram Kullananlar İçin 5 Mükemmel Bilgisayar Uygulaması !

İnstagram Kullananlar İçin 5 Mükemmel Bilgisayar Uygulaması !

İnstagram Kullananlar İçin 5 Tane Mükemmel Bilgisayar Uygulaması ‘nı sizler için derledik.

Sosyal medyanın gözdesi İnstagram gün geçtikçe artan kullanıcı sayısı ve özellikleriyle artık tam bir vazgeçilemez uygulama ünvanını aldı.

Ancak her nekadar da bu ünvanı kazansada eksiklikleri olup, Masaüstü uygulamaları insanın canını oldukça sıkabiliyor. İnstagram’ın bu eksikliklerini ortadan bi nebze de olsa kaldırabilmek için sosyal medya hayranları hergün uygulama geliştirmekle meşgul.

İnstagram Kullananlar İçin 5 Tane Mükemmel Bilgisayar Uygulaması !

Aşağada sizlere sırasıyla önerdiğimiz 5 mükemmel uygulama bu konuda nekadar başarılı olduklarını gösterip, sizlere çare oluyor.

1. Ramme (Windows, Mac, Linux)

İnstagram Kullananlar İçin 5 Mükemmel Bilgisayar Uygulaması !

İnstagram Masaüstü uygulaması yapacağına dair herhangi bir duyuru yapmadı. Beklemek yerine Ramme yi Windows, Mac yada Linux’nuza ücretsiz indirin. Bu uygulama sayesinde paylaşılan fotoğrafların tadını daha büyük bir ekranda çıkartıp, beğeni ve yorum atabilirsiniz. Ayrıca fotoğrafları büyütmek için eskisi gibi değişik yollarla başvurmak yerine, klavye kısayol tuşlarıyla dilediğiniz şekilde büyütebilirsiniz. Sonuç olarak uygulamanın tek üzücü yani fotoğraf yükleme özelliği bulunmamasıdır.

2. Gramblr (Windows, Mac)

Masaüstünden video yükleyemiyorum diye üzülenlerdenseniz, tek yapmanız gereken Gramblr masaüstü uygulamasını ücretsiz olarak indirip, instagram hesabınızla giriş yapmak. Gramblr ile, videolarınızı düzenleyebilir ve instagram’a sunulan filtrelerle dilediğiniz şekilde yükleyebilirsiniz.

3. Flume (Mac,10$ Dolar)

İnstagram Kullananlar İçin 5 Mükemmel Bilgisayar Uygulaması !

İnstagram’ı macOS’de Kullanmak için geliştirilmiş en iyi uygulama. İnce ve uzun bir çerçeveye sahip olan bu uygulamayla herhangi bir kullanıcının paylaşımını görmek için listeden üzerine tıklayabilir, ardından paylaşımın detaylarını okuyabilirsiniz. Kısacası bu uygulama ile istediğinizi yapmak sizin elinizde.

4. İnstagramTags (Web)

İnstagram Kullananlar İçin 5 Mükemmel Bilgisayar Uygulaması !

Yaptığınız paylaşımların beğeni ve yorum alabilmesi için birçoğumuz Hashtag atıyoruz. Ancak bu konuda biraz acemi olan yeni kullanıcılar, en uygun hashtagi atmakta zorluk çekebiliyor. Bu uygulama yaptığınız paylaşım için size en iyi Hashtagi sunuyor, sizin tek yapmanız gereken sunduğunu kopyalayıp basit bir şekilde paylaşımınızın altına yapıştırmak oluyor, böylelikle dilediğiniz beğeni sayısını ve yorumları alabiliyorsunuz.

5. Stribr (Web)

İnstagram Kullananlar İçin 5 Mükemmel Bilgisayar Uygulaması !

İnstagram’ın arama fonksiyonunun son zamanlarda nekadar kötü olduğunu hepimiz biliyoruz. Bir kişiyi veya yaptığı paylaşımı gerek adıyla gerekse hashtag ile ararken yaşanan sorunları Stribr ortadan tamamen kaldırıyor. Bu uygulamanın titiz yardımıyla, hangi hastag’in kimin tarafından atıldığınıveya paylaşım konumunu bulabilmek artık çok daha kolay oluyor.

Instagram Hikayeler Özelliğini Etkili Kullanma Rehberi

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Resimde görüneni kutuya yazınız: *


İçerik önerileri ve diğer istek ve şikayetlerinizi teknolojidolabi@yandex.com adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabi.com-Sitemizde bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı sorunlara ait çözümleri kolayca bulabilirsiniz.