Instagram Takip Etmeyenler Nasıl Bulunur ?

Instagram’da sizin takip ettiğiniz ancak sizi takip etmeyen kişileri bulmak veya sizin geri takip etmeyi unuttuğunuz kişileri tespit etmek için yazımızdaki adımları sırasıyla takip etmeniz yeterli olacaktır.

Bu yazımızda Instagram Takip Etmeyenler Nasıl Bulunur, takipte olduğunuz kişiler sizide takip ediyormu sorularını cevaplayacağız.

Sosyal medya, sayısız nimetleriyle hayatımızın bir parçası olmaya devam ediyor. Facebook, Twitter, YouTube, Foursquare derken Instagram da olmazsa olmazlarımız arasında çoktan yerini aldı.

Instagram’ın ne olduğu konusunda halen bir fikri olmayanlar varsa, kısa bir tanıtım yapmak gerekirse; çektiğimiz fotoğrafları efektlerle süsleyip, kendi profilimizde paylaştığımız bir uygulamadır. Fotoğraflara beğeniler ve yorumlar gelmekte ve takipçiler kazanabiliyorsunuz.

Takipçi edinme mantığıyla çalışan siteleri kullanan kullanıcıların merak ettiği bir soru bulunuyor;  “Acaba beni takip ediyor mu?” “Instagram Takip Etmeyenler Nasıl Bulunur” Twitter’da bu sorunun yanıtını kolayca öğrenebiliyorsunuz. Takip edip etmediğini merak ettiğiniz kullanıcının profiline girdiğinizde, kullanıcı isminin yanında “Seni takip ediyor” gibi bir uyarı bulunuyor.

Ancak, Instagram’da böyle bir özellik yok. Karşınızdaki kişinin sizi takip edip etmediğini çeşitli uygulamalar aracılığıyla öğrenebiliyorsunuz.

Instagram Takip Etmeyenler Nasıl Bulunur ?

Instagram’da sizin takip ettiğiniz ancak sizi takip etmeyen kişileri bulmak veya sizin geri takip etmeyi unuttuğunuz kişileri tespit etmek için aşağıdaki adımları sırasıyla takip etmeniz yeterli olacaktır.

Instagram’da sizi Takip Etmeyenlerin tespiti için bir çok online araç mevcut.Peki bu siteler nasıl çalışıyor, güvenilir mi?

Çoğunun çalışma prensibi gayet basit. Takip ettiğiniz kişileri bir veritabanına yüklüyor ve sizi takip edenleri bunlarla karşılaştırıp listede olmayanları karşınıza çıkartıyorlar.

Şimdi bu amaçla kullanabileceğiniz siteleri veriyoruz.

Instagram Takip Etmeyenler Nasıl Bulunur ?

Unfollowers.comKullanımı çok kolay olan bu site basit bir arayüze sahip. Aynı zamanda Twitter için de kullanabilirsiniz.

Insta.friendorfollow.comYeni başlayanlar için daha çok uygun olan bu site aynı şekilde sizi kimlerin takip etmediğini başarılı şekilde gösteriyor.

Bunların yanısıra Instagram takip uygulamaları da kullanabilirsiniz.

Instagram takip etmeyenleri bulma programları

Follow Meter

Hem iOS hem de Android işletim sisteminde kullanılabilen bu uygulama sayesinde Instagram hesabınız ile ilgili pek çok veriye ulaşabilirsiniz. Bu verilerden elbette en önemlileri, sizi yakın zamanda takip etmeyi bırakanlar ve aktif olmadan yani “hayalet” takipçileri tespit edebilmeniz gibi detaylar oluyor.

Uygulamayı akıllı telefonunuza indirdikten sonra uygulama vasıtasıyla Instagram hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Daha sonra seçenekler menüsünden takibi bırakan eski takipçilerinizi görebilirsiniz.

Follow Cop

Sadece Android kullanıcılarına özel olan bu uygulama, Instagram hesabı ile ilgili pek çok veriye ulaşmanızı sağlıyor. Oldukça pratik kullanım sunan uygulama sayesinde hem sizi takip etmeyen kullanıcıları hem de sizinle en çok etkileşim sağlayan hesapları görüntüleyebilirsiniz. Follow Cop genellikle yakın tarihli gelişmeler üzerinden bilgi akışı sağladığı için uygulamayı aktif olarak kullanmanız, Instagram verilerinize daha hızlı ve doğru şekilde ulaşmanızı sağlayacaktır. Böylece yakın zamanda takipçiniz olan ancak takibi bırakan kullanıcıları hemen öğrenebilirsiniz.

Instagram’da en çok takipçisi olan ünlüler açıklandı. Listemizde, fotoğraf ve video paylaşım sosyal platformu Instagram’da en fazla takipçiye sahip ünlü hesaplarına bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu