Instagram Takipçi Silme Nasıl Yapılır ?

Instagram Takipçi Silme Nasıl Yapılır ?

Instagram’da herhangi bir sebepten dolayı bir kişinin sizi takip etmesini istemeyebilirsiniz. Instagram takipci silme işlemi ile istemediğiniz kişilerin sizi takip etmesini engelleyebilirsiniz.

Instagram Takipçi Silme

Instagramda takipci silmek için aşağıdaki işlemleri yapın.

1 Instagram’ı açarak Profil sayfanıza girin.

2 Ekranın üst kısmında yer alan Takipçi sekmesine dokunun.

3 Açılan sayfada sizi takip eden kişileri göreceksiniz. Silmek istediğiniz kişinin yanında bulunan … üç noktaya dokunun ve açılan ekranda Çıkar seçeneğini seçin.

Instagram Takipçi Silme Nasıl Yapılır ?

Instagram Toplu Takipçi Silme

Instagram toplu takipçi silme işlemini direk olarak Instagram üzerinden yapamazsınız. Instagram’da takipçi silmek için teker teker takip etmek istemediğiniz ya da sizi takip etmesini istemediğiniz kişileri bulmak ve silmek zorunda kalıyorsunuz.

Bunun için 3.parti uyglamalar kullanmanız gerekir. Peki instagram toplu talipçi silme programları nelerdir bakalım.

Instant Cleaner- for Instagram

Bu uygulama ile tüm takipçileri toplu bir şekilde silebilirsiniz. Ayrıca bu uygulamayla beğenileri ve yorumları da silerek hesabınızı tamamen temizleyebilirsiniz.

Instant Cleaner- for Instagram
Instant Cleaner- for Instagram

Cleaner for Instagram Unfollow, Block and Delete

Bu uygulama istenilmeyen takipçilerin toplu bir şekilde silinmesini sağlayarak işlemlerinizi hızlandırmaktadır. Birçok Instagram kullanıcısı tarafından kullanılmakta ve memnun kalınmaktadır.

Cleaner for IG iOS Instagram

Bu uygulama sayesinde takipçilerinizin hareketlerini takip edebilir, paylaşımlarınıza yaptıkları yorumları ve beğenileri görebilirsiniz. İstemediğiniz takipçileri de toplu bir şekilde silebilirsiniz.

Cleaner for IG
Cleaner for IG
Developer: Robert Neagu
Price: Free+

Clean it Up – Mass Unfollow & Unlike & Repost

Clean it up ios uygulaması ile, instagramınızdaki takipçileri kolayca bir anda sıfırlayabilir, isterseniz önceki beğenmeleriniz ile paylaşımlarınızı da silebilirsiniz. Indirmek için:

Yorum Yap
Kaynak:

Yorum Yap