Instagram Yorumları Nasıl Kapatılır ?

Instagram Yorumları Nasıl Kapatılır ?

Instagram’da gönderilerinizi paylaşmadan önce yada daha önce paylaştığınız bir gönderiyi yorumlara kapatabilirsiniz. Instagram Yorumları Nasıl Kapatılır yazımızda her iki durumdada paylaşımlarınızı nasıl yorumlara kapatabileceğinizi anlatacağız.

Popüler sosyal medya uygulaması Instagram ile yüklediğiniz bir fotoğrafa yapılan yorumlara müdahale edebilme şansınız yok. Bu sebepten paylaştığınız bir gönderinin altı istemediğiniz yorumlar yada reklam mesajları ile dolabiliyor.Her geçen gün gelişen Instagram’a eklenen özellikler sayesinde yeni paylaşacağınız yada daha önceden paylaştığınız mesajlarının altına yorum eklenmesini kapatabilirsiniz.

Instagram Yorumları Nasıl Kapatılır ?

Öncelikle Gönderi Paylaşmadan Önce Yorumları Devre Dışı Bırakma nasıl yapılır bakalım;

Instagram’da yeni paylaşım yaparaken fotoğraf yada videouzu seçip filtrelerinizi ayarlarıktan Açıklama, konum, etiketlenecek kişiler ve paylaşılacak platformlar gibi bölümlerin olduğu ekranda alt kısımda Gelişmiş Ayarlar’a tıklıyoruz.

Instagram Yorumları Nasıl Kapatılır ?

Yorum Yapmayı Kapat seçeneğini aktif hale getiriyoruz.

Instagram Yorumları Nasıl Kapatılır ?

Şimdi gönderiyi paylaşabiliriz. Hesabınızda paylaştığınız bu gönderiye artık kimse yorum yapamayacaktır.

Gelelim, gönderi Paylaştıktan Sonra Yorumları Devre Dışı Bırakma işleminin nasıl yapılacağına ;

Yoruma kapatmak istediğiniz daha önceden paylaştığınız gönderiyi açın ve sağ üst köşede bulunan üç noktalı seçenekler menüsüne giriniz. Seçenekler menüsünden Yorum Yapmayı Kapat’a dokunuyoruz.

Instagram Yorumları Nasıl Kapatılır

Bu seçeneğe tıkladığınızda gönderinizi yeni yorumlara kapatmış olacaksınız.

Daha önceden yapılmış yorumlar varsa, bunlar da artık görünmeyecektir. Aynı adımları uygulayarak yorum yapmayı tekrar aktif hale getirebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir;

Instagramdan Fotoğraf İndirmenin 3 Kolay YoluInstagram Çoklu Fotoğraf Yükleme Nasıl Kullanılır ?Instagram Canlı Yayın Bildirimleri Nasıl Kapatılır ?

Kaynak : Tam İndir

 

Yorum Yap
Kaynak:

Yorum Yap