Instagram’da Etiketlendiğiniz Fotoğrafları Gizleme ve Silme

Instagram'da Fotoğrafları Sadece Seçtiğiniz Kişilere Gönderme 1

Herhangi biri Instagram üzerinde paylaştığı bir fotoğraf üzerinde sizi etiketlerse, etiketlenmiş olduğunuz tüm fotoğrafları kendi profil sayfanız üzerinde yer alan “Olduğun Fotoğraflar” sekmesi altında kolayca görüntüleyebilirsiniz. Eğer etiketlenmiş olduğunuz fotoğraflar arasında başkalarının görmesini istemediğiniz özel fotoğraflar veya sizi genel olarak rahatsız eden fotoğraflar yer alıyorsa; bu fotoğrafları kolayca gizleme şansına sahipsiniz.

Instagram'da Etiketlendiğiniz Fotoğrafları Gizleme ve Silme

Etiketlendiğiniz bir fotoğrafı kendi profiliniz üzerinde gizlemek için öncelikli olarak etiketlenmiş olduğunuz fotoğraf üzerinde yer alan size ait etiketi bularak üzerine dokunmanız gerekiyor. Ardından açılan yeni sayfa üzerinde “Profilimde Gizle” seçeneğini seçerek, etiketlenmiş olduğunuz bu fotoğrafın profiliniz üzerinde görüntülenmesini engelleyebilirsiniz. Ayrıca aynı sayfa üzerinde yer alan “Diğer Seçenekler” butonuna dokunarak açılan menü üzerinde yer alan “Beni Fotoğraftan Kaldır” seçeneği sayesind etiketlenmiş olduğunuz fotoğraftan kendinizi kaldırabilirsiniz.

Tüm bunların dışında etiketlenmiş olduğunuz fotoğrafları tek tek temizlemek istemiyorsanız, yapmanız gereken şey oldukça basit. Kendi profil sayfanız üzerinde yer alan “Olduğun Fotoğraflar” sekmesini açarak sağ üst bölümde yer alan butona dokunarak, açılan yeni sayfa üzerinde yer alan seçeneklerden “Elle Ekle” yi seçmeniz yeterli olacaktır. Bu sayede sizin izniniz olmadan herhangi biri sizi fotoğrafı üzerinde etiketleyemeyecektir.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol