Instagram’da Satış Yapmak için Ürün Alabileceğiniz 4 Yer

Instagram'da Satış Yapmak için Ürün Alabileceğiniz 4 Yer

Son güncelleme: 13 Eylül 2018

Artık sizde Instagram’da satış yapıp para kazanmak istiyorsunuz ama instagramda satılan ürünler nereden alınıyor, ürün tedarikleri nereden yapılıyor bilmiyorsunuz. Canınız sıkılmasın sizlere Instagram’da satış yapmak için ürün alabileceğiniz 4 yer önereceğiz.

Popüler sosyal medya ağı Instagram sadece anlık fotoğraf ve video paylaşımı değil bunu yanısıra ürün pazarlama ve satışını yapabileceğiniz bir platform haline dönüşmüş durumda. Özellikle Kadınların instagram gibi sosyal paylaşım sitelerinde çokça vakit geçirmeleri para kazanmak isteyen girişimcilerin dikkatini buraya yoğunlaştırmış ve yeni bir pazar ortamı yaratmıştır.

Instagram’da en çok satılan ürünleri; Ayakkabı, Elbise, Takı & Aksesuar, Cep Telefonu Kapakları, T-Shirt, Çeşitli Kozmetik Ürünleri ve Organik ve Yöresel Ürünler olarak sıralamak mümkündür.

Instagramdan para kazanabilmek için instagramda satış yapabilmenin püf noktalarını bilmeniz gerekir. Instagramda ürün satışı nasıl yapılır, püf noktaları nelerdir sizlere daha önce buradaki yazımızda detaylı olarak anlatmıştık.

Şimdi bu ipuçlarını dikkate alırsanız iyi satış rakalmlarına ulaşabilmeniz mümkün. İyi güzel de internetten satabileceğinizi ürünleri nereden alacaksınız?

Instagram’da Satış Yapmak için Ürün Alabileceğiniz 4 Yer

Araştırma, zamanlama ve sıkı çalışma ne satmanız gerektiğini ve satacaklarınızı nereden bulacağınızı size söyleyecektir

1 İstanbul Piyasaları

Eminönü, Tahtakale, Sirkeci, Mahmutpaşa, Beyazıt, Laleli, Merter bölgeleri özellikle her çeşit ürünü uygun fiyatlara temin edebileceğiniz yerlerin başında geliyor.

2 İkinci El Ürün Satan Yerler

Bit pazarları ve 2.ci el satışı yapan dükkanlardan uygun fiyata bir çok ürün bulabilmeniz mümkün.

3 İlan Siteleri

Instagram’da satış için ürün alınabilecek yerlerden biriside ilan siteleridir. Sahibinden, Letgo, Gittigidiyor gibi ilan sitelerinde her gün yeni yüklenen ilanları takip ederek uygun fiyatlı ürünleri tedarik edebilmeniz mümkün.

4 Yurdışından ürün getirmek

Son zamanlardaki döviz kurları ile artık yurtdışından ürün getirmekde pahalı olmaya başladı ama genede özellikle Çin alışveriş siteleri , Aliexpress, Amazon, Ebay, Gearbest, Banggood, DHgate gibi sitelerden ucuza ürün tedariği mümkün olabiliyor.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol