1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya
  3. Instagramda Takip Ettiklerim Kendiliğinden Artıyor, Ne yapmalıyım ?

Instagramda Takip Ettiklerim Kendiliğinden Artıyor, Ne yapmalıyım ?

Instagramda Takip Ettiklerim Kendiliğinden Artıyor, Ne yapmalıyım ?

Popüler sosyal medya platformu Instagramda takip ettiklerim kendiliğinden artıyor diyorsanız bu sorunun çözümü için doğru yerdesiniz.

Instagram bir çok sosyal medya severlerin bulunduğu bir ortam olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Kullanıcılar kendi çektikleri fotoğrafları arkadaşları ile paylaşıyor ve daha fazla kişiye ulaştırmak için çaba harcıyor.

Ancak Instagram hesabınızda ki takip ettiğiniz kişi sayısı sürekli artıyorsa, tanımadığınız kişileri takip ediyorsanız burda bir sorun var demektir.

Instagram takipçi sayısı kendi kendine artıyor diyorsanız izin verdiğiniz bir uygulama sizi bu yola sürüklemiş diyebilirim.

Sosyal ağlarda takipçi artırmak için bazı uygulamalara katıldığınızda yada profilime kim bakmış, seni takip etmeyenleri görme gibi uygulamalara katıldığınızda uygulama sahipleri sizin profilinize istedikleri hesabi takip ettirebilirler, hesabınızda paylaşım yapabilirler, sizin hesabınızdaki herkese özel mesaj atabilirler.

Instagram takipçi sayım kendiliğinden artıyor sorununu çözmek için yüklemiş olduğunuz bu tür uygulamaları kaldırmanız gerekiyor.

Instagramda Takip Ettiklerim Kendiliğinden Artıyor Çözümü

  • Instagram hesabınıza giriş yaptıktan sonra , ilk olarak https://instagram.com/accounts/manage_access bağlantıya tıklayıp uygulamalar sayfasını açın.
  • Bu adreste gördüğünüz üzere izin verdiğiniz uygulamalar yer almakta.
  • Burada izin verdiğiniz tüm uygulamalar için ERİŞİMİ İPTAL ET seçeneğine tıklayınız.
  Instagram Kalıcı Hesap Silme

Bu işlemleri yaptıktan sonra mutlaka instagram şifresini değiştirin. Şifrenizi değiştirdikten sonra çıkış yapın tekrar girin.

instagram kendi kendine birilerini takip ediyor diyen kullanıcılar cep telefonuna kurdukları uygulamalara dikkat etmeli. Instagram için ekstra işlevler yapan Android uygulamaları pek güvenli olmayabilir. İnstagram takipçi kasma gibi uygulamaları kullanmayınız.

Son Düzenleme: 27 Ağustos 2019

Yorum Yap

] }

Yorum Yap