Oyun

İnternetsiz Oynayabileceğiniz 5 Mobil Oyun

Mobil internetinizi bitti, hattınızın çekmediği bir yerdesiniz ve WiFi bağlatıda kullanamıyorsunuz. Canınız sıkılmasın! İşte İnternetsiz Oynayabileceğiniz 5 Mobil Oyun!

Mobil oyunlar artık hayatımızın bir parçası…Hepimizin çevresinde mobil oyunlara bağımlı arkadaşlarımız var. Özellikle büyük şehirlerde metro yolculuklarında ya da seyahatte uçaktayken internet erişimimiz olmadığı için birçok oyunu oynayamıyoruz.

Metroda, uçakta ya da internetin çekmediği ortamlarda oyun oynamak için internet bağlantısı gerektirmeyen oyunları sizler için derledik.

İnternetsiz Oynayabileceğiniz 5 Mobil Oyun

Badland

internetsiz mobil oyunlar

Listemizin ilk sırasında bizleri ilginç bir oyun karşılıyor. Oldukça ilginç grafiklerle bizleri karşılayan oyundaki amaç, yaratığınızı labirent ve tuzaklardan başarıyla geçirebilmek. Ayrıca bölüm bazlı ilerlediğiniz oyunu yanınızdaki kişilerle birlikte de oynayabiliyorsunuz.

Bunun yanı sıra Badland oyununda kendi haritanızı da oluşturabiliyorsunuz. Daha sonra bu haritada kendi oluşturduğunuz tuzaklarla mücadele edebiliyorsunuz. Bu da oyunu zevkli kılan kısımlarından bir tanesi.

BADLAND
Price: Free
‎BADLAND
Price: ₺2,99

Drive Ahead

internetsiz mobil oyunlar

2 boyutlu grafiklere sahip olan Drive Ahead için araba kavga oyunu diyebiliriz. Arabaları kullanarak kafa kafaya mücadele ettiğiniz oyundaki hedef rakibinizin kafasına zarar vermek. Rakibin kafasına değerek zarar verebilirseniz oyunu siz kazanıyorsunuz. Eğer ki rakip sizin kafanıza zarar verirse oyunu kaybetmiş oluyorsunuz.

Ayrıca bu oyunu da yanınızaki bir arkadaşınız ile birlikte aynı cihazdan oynayabilir, onunla mücadele edebilirsiniz. Oyunu oynadıkça yeni araba modellerinin açıldığını da belirtelim.

Drive Ahead!
Price: Free
‎Drive Ahead!
Price: Free+

Smash Hit

internetsiz mobil oyunlar

Bu oyundaki amaç ise elinizdeki toplarla önünüzdeki engelleri kırarak ilerlemeniz gerekiyor. Siz ilerledikçe engeller daha da zorlaşıyor ve ilerleme hızınız artıyor. Böylece oyun gittikçe daha zor bir hale geliyor.Herhangi bir engele takıldığınız durumda baştan başlamak zorunda kaldığınız oyunda, seviye ya da bölüm mantığı bulunmuyor.

Smash Hit
Price: Free
‎Smash Hit
Price: Free+

Shadow Fight 3

internetsiz mobil oyunlar

Mobildeki en iyi RPG oyunlarından biri olan Shadow Fight 3, oldukça başarılı grafiklerle karşımıza çıkıyor. Dövüş severleri kendine çekmeyi başaran oyunda oynadıkça kendinizi geliştirebiliyorsunuz. Oyundaki para birimi karakterinizi yeni ekipmanlarla donatarak güçlendirebiliyorsunuz.

Shadow Fight 3
Price: Free
‎Shadow Fight 3
Price: Free+

Real Racing 3

internetsiz mobil oyunlar

Spor otomobillerine karşı ilginiz varsa bu oyun tam sizlik olabilir. İsminden de anlaşılacağı üzere gerçeğe oldukça yakın olan Real Racing 3 oyununda çoğu lüks otomobile de yer veriliyor. Ayrıca oyunda kazandığınız para birimi ile yeni araçlar araçların kilidini açabiliyor ya da mevcut aracınızı geliştirebiliyorsunuz. Bu da oyunu sürükleyici kılan detaylardan bir tanesi.

Real Racing 3
Price: To be announced
‎Real Racing 3
Price: Free+

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu