iOS ücretli oyun ve uygulamaları ücretsiz yükleme!

Apple her ne kadar jailbreak işlemini engellemeye çalışsa da artık hiç jailbreak işlemine gerek kalmadan App Store’un müthiş açığı sayesinde iOS ücretli oyun ve uygulamaları ücretsiz yükleme yapabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi Google Play‘de olan birçok ücretsiz uygulama App Store‘da ücretli olarak satılıyor. Bu sebeple her uygulama veya oyuna para vermek istemeyen kullanıcılar da jailbreak işlemine yönlendirilmekte.

Ancak Apple’ın bu işlem için başlattığı açık kapatma ve sağlam çalışmaları neticesinde son sürümlerde jailbreak yapmak zorlaştı. Fakat App Store’da bulunan bir açık neticesinde jailbreak işlemine gerek kalmadan ücretli uygulamaları ücretsiz olarak kullanabileceksiniz.

Bunun için yapmanız 2 farklı yolu ver LazyNotes yada VShare ile…

Aşağıda nasıl yapılacağını adım adım anlatıyoruz;

Lazy Notes ile iOS ücretli oyun ve uygulamaları ücretsiz yükleme

Lazy Notes uygulamasını cihazınıza indirme

Yapmanız gereken şey ise App Store‘a normal bir şekilde giriş yaparak Lazy Notes isimli uygulamayı aratıp indirmek olacak. Direkt buradaki bağlantıya tıklayarak Lazy Notes’a ulaşabilirsiniz.

app-store-daki-ucretli-uygulamalar-jailbreaksiz-nasil-ucretsiz-indirilir-2-(www.TeknolojiDolabi.com)

Yukarıda görmüş olduğunuz gibi gayet normal olarak Lazy Notes uygulamasını indirerek açınız.

Açtığınızda aslında bir not alma uygulaması olması gereken şey, size gizli bir uygulama mağazası olarak karşınıza çıkıyor.

Buradan da ücretli olan birçok uygulama ve oyunu ücretsiz olarak indirerek kullanabiliyorsunuz.

app-store-daki-ucretli-uygulamalar-jailbreaksiz-nasil-ucretsiz-indirilir-3-(www.TeknolojiDolabi.com)

Sertifika Alma

Evet, farkedeceksiniz ki indirme konusunda sıkıntı yaşayacaksınız.

Bunu önlemek için ise buradaki bağlantıdan AppCola sitesine giderek gerekli sertifikayı edinmeniz gerekiyor. Bu işlemden sonra keyfinize göre istediğiniz oyunu ve uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

app-store-daki-ucretli-uygulamalar-jailbreaksiz-nasil-ucretsiz-indirilir-4-(www.TeknolojiDolabi.com)

Lazy Notes App Store’da Yok, Birşey İndiremiyorum!

Eğer 3. başlığımız gibi bir sorun ile karşılaşıyorsanız geçmiş olsun, büyük ihtimalle Apple uygulamanın not ile alakalı olmadığını ve gizli bir mağaza taşıdığını farkederek App Store’dan kaldırdı bile :) Eğer bu denli geç kaldıysanız jailbreak tercihine geri dönmeniz gerekiyor olacak.

Sonuç olarak uygulamarı tek tek inceleyip onayladığını söyleyen Apple’ın böylesine bir gözden kaçırma neticesinde güvenlik açığı olduğunu görüyoruz. Bakalım Apple bu sorunu ne zaman düzeltecek?

“Güvenilmez” Uyarısı Alıyorum, Ne Yapmalıyım?

Eğer bu uyarıyı alıyorsanız muhtemelen sertifika noktasında sıkıntı olmuş. Bunun için eğer daha önce de belirttiğim gibi siteden sertifika almış iseniz ardından cihazınızdan sırasıyla Ayarlar > Genel > Profiller ve Aygıt Yönetimi‘ne gelip Shenzhen Jason Electronics Co. Ltd. profile tıklayarak “Güven” seçeneğiniişaretlediğiniz takdirde sorun çözülecektir.

VShare ile iOS ücretli oyun ve uygulamaları ücretsiz yükleme

İos 9 ücretli uygulamaları ücretsiz indir

Vshare , aslında android için de hizmet vermekde. Normal de Apple cihazlar Vshare uygulamasını da desteklemiyor Appstore’da.

Fakat www.vshare.com ‘ a girerek bu sorunu da çözebiliyoruz. Jailbreak’sız cihazlar için Unjeilbreak diyoruz ve karşımıza ;

vshare-ios9

Gibi bir ekran çıkacak , install dedikden sonra yüklemenin bitmesini bekliyoruz.

Yükleme bittikten sonra iphone ekranınızda yazılımın ikonu görünecek;

Tıklayıp çalıştıralım, ancak hemen bir güvenlik uyarısı verecek.

Bunu aşmak için; Ayarlar – Genel – Profil sekmesine girelim (VPN bölümünün alt kısmın da.) Oraya tıklayıp , Gelen Vshare bağlantısına GÜVEN diyoruz.Ve yüklemeyi onaylıyoruz. Ardından Vshare uygulamasından , AppStore’de ücretli neyi indiremiyorsanız , indirebiliyorsunuz.

iOS ücretli oyun ve uygulamaları ücretsiz yükleme işte bu kadar basit.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu