iPhone 7 Plus vs Samsung Galaxy Note 8 Hız Testi

iPhone 7 Plus vs Samsung Galaxy Note 8 Hız Testi

iPhone 7 Plus vs Samsung Galaxy Note 8 Hız Testi videosunda iki üst segment telefona yapılan oyun ve uygulama açılış hızları gibi testleri izleyebilirsiniz.

iPhone 7 Plus vs Samsung Galaxy Note 8 Hız Testi

İlk değerlendirmelerde oyun ve uygulama açılış hızları test ediliyor. Yapılan testlerde Note 8 akıllı telefonlarıyla iPhone 7 Plus akıllı telefonları arasında, Note 8 modelinin önde olduğu görülüyor. Note 8’in Full HD çözünürlük testlerinde de önde olduğunu söylemek mümkün. Burada 6 GB RAM bellek avantajlarını da net bir şekilde görebiliyoruz.

Mobil işletim sistemi uyumunda ise iPhone 7 Plus’ın biraz daha önde olduğu görülüyor. Tabii ki bu durumda iOS’un etkisi oldukça büyük. Note 8 yeni Android sürümlerinden sonrada daha stabil hale gelecektir. Ama şu an için iOS bir tık önde.

 Genel çekirdek performanslarına indiğimiz zaman ise Note 8 ezici bir üstünlük sağlamış durumda. Çoklu çekirdek performanslarında önde olan Note 8, AnTuTu sonuçlarına göre de açık ara önde gözüküyor. Genel değerlendirmeye baktığımız zaman Note 8 modelinin çok daha önde olduğunu da belirtelim.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın
Sitemizde bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı sorunlara ait çözümleri bulabilirsiniz.