iPhone 8 Dayanıklılık Testi Videosu

iPhone 8 Dayanıklılık Testi Videosu

Bu yazımızda Yanma, bükülme ve çizilme tesleri ile iPhone 8 Dayanıklılık Testi Videosu’nda sizlerle birlikte olacağız.

Apple iPhone X , iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ı duyurdu. iPhone 8 özellikleri için buradaki yazımızı, Phone 8 Plus özellikleri içinde buradaki yazımızı ,  iPhone X özellikleri içinde buradaki yazımızı  okuyabilirsiniz.

JerryRigEverything isimli YouTube kanalı iPhone 8 için yanma, bükülme ve çizilme işlemlerinden oluşan iPhone 8 Dayanıklılık Testi Videosu yayınlandı. Bu testlerde iPhone 8’in çizilmelere, yanmalara ve bükülmeye karşı dayanıklılığı ölçüldü.

iPhone 8 Dayanıklılık Testi Videosu

iPhone 8’in ekranı uygulanan çizilme testi sırasında beşinci seviyeye kadar çiziklere karşı dayanıklılık gösterirken, sonrasında diğer amiral gemisi akıllı telefonlarda olduğu gibi mukavemetini kaybediyor. iPhone 8’in ekranı, arka paneli ve kamera lensleri genel olarak küçük çiziklere ve hatta maket bıçağı çizilmelerine karşı dayanıklı ancak tornavida gibi dirençlere karşı ise yenik düşüyor.

Günlük kullanımı göz önünde bulundurduğumuzda, cihazın çizilmeye karşı oldukça dayanıklı bir ekrana sahip olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

iPhone 8’in safir cam kullanılan arka kamerası dayanıklılık konusunda hayal kırıklığı yaratırken, ön kamera ve hoparlörün yanı sıra cihazın arka kısmında yer alan flaş ışığı oldukça iyi bir mukavemet gösteriyor.

iPhone 8 Dayanıklılık Testi Videosu

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın
Sitemizde bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı sorunlara ait çözümleri bulabilirsiniz.