iPhone 8 Plus vs Galaxy Note 8 Düşürme Testi

iPhone 8 Plus vs Galaxy Note 8 Düşürme Testi

Bir  youtube kanalının profesyonel düşüş testi makinesi ile yaptığı iPhone 8 Plus vs Galaxy Note 8 Düşürme Testi videosunu yazımızda bulabilirsiniz.

iPhone 8 plus ve Note 8 özelliklerini merak edenler iPhone 8 Plus özellikleri için buradaki yazımıza, Samsung Galaxy Note 8 özellikleri içinse buradaki yazımıza bakabilirler.

YouTuber PhoneBuff, önemli bir akıllı telefon tanıtıldığında kullandığı profesyonel düşüş testi makinesi ile yaptığı düşme testini yayınladı. iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ın piyasaya sürüldüğü şu zamanlarda yayınlanan videoda, düşme testi Galaxy Note 8 ile birlikte yapılarak hangisinin daha sağlam olduğu sorusunun cevabı arandı.

iPhone 8 Plus vs Galaxy Note 8 Düşürme Testi

Bu testle birlikte  iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X’deki camın şimdiye kadarki en güçlü cam olduğu iddiası sadece dramatik değil aynı zamanda samimiyetsiz olduğu ortaya çıktı.

Buda ilginizi çekebilir : iPhone 8 vs iPhone 8 Plus vs iPhone X Karşılaştırması

iPhone 8 Plus vs Galaxy Note 8 Düşürme Testi


Bir  youtube kanalı iPhone 8 Plus vs Galaxy Note 8 Hız Testi yaparak iki telefonun uygulama açma hızlarını karşılaştırdı. iPhone 8 Plus vs Galaxy Note 8 Hız Testi yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

6 yorum

  1. Harika bir çalışma olmuş siteniz oldukça yapıcı tebrikler.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın
Sitemizde bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı sorunlara ait çözümleri bulabilirsiniz.