iPhone için Geri Tuşu Özelliği : Halo Back

iPhone için Geri Tuşu Özelliği : Halo Back

iPhone Halo Back Özelliği

 

Bilindiği üzere Android ve Windows Phone telefonlarda geri dönüş tuşu bulunurken iPhone telefonlarda bu özellik bulunmuyor. iPhone’un bu özelliği kimi zaman eleştiriliyor.
Geri dönüş tuşu dokunmatik telefon kullananlara oldukça büyük bir yarar sağladığı gerçek ancak iPhone telefonlarda böyle bir özellik yok. iPhone telefonları kullananlar bu sorunu home tuşuyla ya da sol üst tarafta yer alan uygulama için geri dönüş butonuna tıklayarak telafi ediyorlar ancak iPhone 6 Plus telefonununda bu butonun ekranın en uzak kısmında yer alması sorun yaratıyordu.

Kullanıcıların bazıları bu durumdan oldukça şikayetçiler ve hatta bu yüzden telefonunu elinden düşürenler dahi var. Bu sorunun çözümlerinden bir tanesi de iPhone Halo Back.
Kickstarter tarafından da desteklenmekte olan bu akıllı ekran koruyucusu iPhone Halo Back sayesinde sol üst kısımda yer alan geri tuşunuzu home tuşunun solunu alıyorsunuz ve kolayca erişim sağlamanın keyfini çıkarıyorsunuz. Bunun tek yapmanız gereken şey iPhone Halo Back’i kullanmaktır. Bu sayede iPhone kullanımınızın ne kadar pratikleştiğinin farkına varacaksınız. iPhone’da geri dönüş tuşu yok diye şikayet edenler için Halo Back birebir.

Yorum Yap
Kaynak:

Yorum Yap