iPhone için Not Alma Uygulamaları

iPhone için Not Alma Uygulamaları

Hayatın akışı o an aklınızdakileri uutmamanız için notlar alabileceğiniz iPhone için Not Alma Uygulamaları arasında en iyilerini derledik.

Akıllı telefonlarımız sayesinde artık not defteri yada ajanda kullanmak zorunda kalmıyoruz.  AppStore üzerinde çok fazla not alma uygulaması var ve hatta iPhone’un resmi not alma uygulamasıda işinizi görüyor olabilir. Ama bu uygulamalar sayesinde günlük aktivitelerinizi ve anılarınızı yazabilir, notlar alabilirsiniz.

Bu uygulamalar telefonunuza sadece not almakla kalmıyor aynı zamanda sunucularla veya google hesapları gibi hesaplarınızla senkronize çalışıyor. Bu sayede telefonlarınızdan almış aldığınız notları; masaüstü bilgisayardan, tabletten veya laptopunuzdan  rahatlıkla okuyabiliyor ve düzenleme yapabiliyorsunuz.

iPhone için Not Alma Uygulamaları

Google Keep

iPhone için Not Alma Uygulamaları

Google Keep, notları, listeleri, fotoğrafları ve sesleri kaydetmek için Google’ın ücretsiz not tutma uygulamasıdır.  Google Keep ile kolay bir biçimde notlarınızı organize edebilir, güçlü bir arama motoruyla herhangi bir şeyi arayabilir, notlarınızı başkalarıyla paylaşabilirsiniz ve her şey Google hesabınıza senkronize edilebilir.

Keep, notları bulmak için arama fonksiyonunu kullanmayı sevmeyen ve genel olarak not almayı çok fazla detaylandırmadan hızlıca kayıt için kullanan kişilere yönelik tavsiye edilebilecek bir uygulamadır.

Google Keep
Google Keep
Developer: Google, Inc.
Price: Free

Evernote

iPhone için Not Alma Uygulamaları

Evernote hem akıllı cihazlarda hem de masaüstü cihazlarımızda en çok ve en popüler olarak kullanılan not alma uygulamalarının arasında yer alıyor. Bu da notlarınıza her yerden ulaşabileceğiniz anlamına geliyor.

Evernote uzun zamandır özellikle öğrenciler arasında popüler ve nasıl kullanacağınızı her zaman açık şekilde anlatmasa da, bir kere alıştıktan sonra, Evernote her şeyi not almak için harika bir uygulamadır.

Evernote
Evernote
Developer: Evernote
Price: Free+

Microsoft One Note

iPhone için Not Alma Uygulamaları

Microsoft’un uygulaması olan One Note uygulaması, not almanızı kolaylaştırmak için geliştirilmiş başka bir kaliteli not alma uygulaması.

OneNote, Microsoft Office’in bir parçası olmasına rağmen, hala tamamen ücretsiz olduğu için mükemmel bir seçenek. İşlerinizin çoğunda Microsoft Office’i zaten kullanıyorsanız daha da cazip hale geliyor.

Microsoft OneNote
Microsoft OneNote
Price: Free

Noteshelf

iPhone için Not Alma Uygulamaları

iPhone veya iPad’inizde klayve üzerinden not almak size yorucu mu geliyor? Noteshelf uygulaması sayesinde el yazınız ile not tutabilirsiniz. Üstelik farklı kalem ve kağıt çeşitleri arasından istediğinizi seçip not almayı keyifli bir hale getirebilirsiniz.

Noteshelf
Noteshelf
Price: 34,99 TL+

Simplenote

iPhone için Not Alma Uygulamaları

Tüm cihazlarda kullanılabilen üstelik hareket halinde bile kullanım kolaylığı sunan Simplenote sadelikle işlevselliği bir araya getiren bir uygulama.

Hızlı çalışan ve kullanışlı arayüzü sayesinde kullanıcıların tam olarak ihtiyacına yönelik çözümler sunan Simplenote ile aklınıza gelen fikirleri, toplantı notlarınızı ve yapılacaklar listenizi hızlı bir şekilde kaydedebilirsiniz.

Simplenote
Simplenote
Developer: Automattic
Price: Free

Colornote

iPhone için Not Alma Uygulamaları

iPhone için Not Alma Uygulamaları arasında önereceğimiz Colornote not almayı kolay ve eğlenceli hale getiren birkaç benzersiz özelliğe sahip. Uygulamanın kendisi not alma, kaydetme ve düzenleme işlemlerini kolaylaştırıyor ancak notlarınızı ana ekranınıza kolay erişim için widget olarak koyabiliyor.

Colornote, ana ekranınızdan nota hızlıca erişmenizi sağlamak için basit, renk kodlu bir not alma uygulamasıdır. Colornote ücretsizdir ve notlarınızı inanılmaz derecede kolay alarak ve düzenlemenizi sağlar.

Colored Note
Colored Note
Developer: VENIAMIN GRIBKOV
Price: Free

AudioNote

iPhone için Not Alma Uygulamaları

Adından da anlaşılacağı gibi AudioNote daha çok sesli not alma üzerine yoğunlaşıyor. Bildiğiniz gibi ses kaydetmek yazı yazmaya göre daha hızlı bir çözüm. Bazı anlarda çok hızlı bir şekilde not almamız gerekebiliyor ve bu gibi durumlarda kullanılabilecek en akıllıca çözüm o anki ortam sesini kaydetmektir.

İşte AudioNote tam da bu amaç için geliştirilmiş kapsamlı bir ses kaydetme ve sesli not alma uygulamasıdır. Uygulama sadece ses kaydetmeye yaramıyor. Kullanıcılara ses kayıtlarına metin notları da eklemelerine imkan sağlıyor. Kolay kullanım özellikleri ve düzenli arayüzüyle not alma işlemlerini kolayca tamamlamamıza izin veren AudioNote kullanım esnasında herhangi bir problem yaşatmıyor.

AudioNote™
AudioNote™
Price: 54,99 TL

iPhone için Not Alma Uygulamaları yazımızda daha kolay not tutma ve tutlan notları eğlenceli hale getirmek için kullanabileceğiniz uygulamaları anlatmaya çalıştık.

Sizin kullandığınız ve önerebileceğiniz not alma uygulaması varsa bizde bilmek isteriz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Kaynak:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Resimde görüneni kutuya yazınız: *
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
2018-01-23 01:04:26
2018-01-23 01:00:05
2018-01-23 00:41:50
2018-01-23 00:27:58
2018-01-22 23:46:41
2018-01-22 22:54:19
2018-01-22 22:21:48
çaykovvski: Süpersiniz :)))
2018-01-22 21:46:21
2018-01-22 21:29:03
2018-01-22 20:34:28