iPhone Kişisel Erişim Noktası ile İnterneti Paylaşmak

iPhone Kişisel Erişim Noktası ile İnterneti Paylaşmak

iPhone’unuz ile internet bağlantınızı başka cihazlarla paylaşmak için “Kişisel Erişim Noktası“nı kullanarak Wi-Fi üzerinden paylaşabilirsiniz. Bu durum, sadece iPhone’unuz hücresel veri ağı üzerinden internete bağlı ise gerçekleştirilebilir. Yani herhangi bir Wi-Fi ağına iPhone ole bağlıyken bu interneti başka bir cihazla paylaşamayız. Örneğin Turkcell kullanıyorsunuz ve internete Turkcell’in sağladığı hücresel veri ağı ile bağlanıyorsunuz. Kişisel Erişim Noktası’nı kullanarak bu bağlantınızı başka bir cihazla paylaşabilirsiniz.

iPhone Kişisel Erişim Noktası ile İnterneti Paylaşmak

İnternet bağlantınızı paylaşmak için Ayarlar > Kişisel Erişim Noktası bölümüne gelin. Buradan Kişisel Erişim Noktası’nı açıp kapatabilir ve kuracağınız yeni internet ağı için şifre belirleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Kaynak:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Eğer çocuklarınızda da iPhone varsa, “Find My iPhone” uygulaması işinize yarayabilir. Bu uygulamayı Application Store da bulabilirsiniz. Sizin ve çocuklarınızın telefonunuza yükledikten sonra, dilediğiniz anda telefonların, dolayısıyla çocuklarınızın yerini harita üstünde görebilirsiniz.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?