iPhone Konum Değiştirme Nasıl Yapılır ?

iPhone konum değiştirme, iPhone sahte GPS konum gösterme nasıl yapılır?

iPhone konum değiştirme nasıl yapılır yazımızda iOS cihazlarda konum değiştirme ya da başka bir tanımlamayla iPhone sahte GPS konumu gösterme işlemini nasıl yapacağınızı anlatacağız.

Günümüzde iPhone cihazlarda pek çok farklı nedene bağlı olarak kullanıcılar mevcut konumlarından farklı bir GPS konumu kullanmak durumunda kalabiliyor. Sosyal ağ platformlarında (Swarm, Facebook, Twitter, Instagram gibi) sahte konum göndererek takipçilerinizi/arkadaşlarınızı şaşırtabilirsiniz.

Şimdi iPhone konum değiştirme, iPhone sahte GPS konum gösterme nasıl yapılır bakalım.

iPhone Konum Değiştirme, İphone Sahte Konum Atma

Bunun için en iyi iPhone konum değiştirme programı olan  iMyFone AnyTo iOS Location Changer programını kullanacağız. Bu programla GPS konumunu dilediğiniz bir yere anında değiştirebiliyorsunuz. Harita üzerinde çizdiğiniz bir rotada istediğiniz hızda hareket edebiliyor ve dilediğiniz an durdurabiliyorsunuz

Öncelikle iMyFone AnyTo iOS Location Changer uygulaması ile iPhone konum değiştirme işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz.

1# iMyFone AnyTo iOS Location Changer programını buraya tıklayarak indirin ve bilgisayarınızda açarak Get Started’a tıklayın.

iPhone konum değiştirme, iPhone fake gps, iPhone sahte konum atma, en iyi iPhone konum değiştirme programı

2# iPhone’unuzu Lightning kablosuyla bilgisayarınıza bağlayın. Kilidini açın. “Bu Bilgisayara Güvenilsin mi?” çıktığında Güven’e dokunun. İşlemi tamamlamak için tekrar ekran parolanızı girin.

Program, haritayı yüklemeye başlayacak. Harita başarıyla yüklendikten sonra konumunuzu harita üzerinde bulabilirsiniz.

3# Sağ üst köşeden (üçüncü) Teleport Mode’u seçin. Fareyi kaydırarak haritayı yakınlaştırabilir, uzaklaştırabilir ve bir hedef (yeni konumunuz) seçebilirsiniz. Veya sol üst köşeye adres/GPS koordinatlarını girerek bir hedef (konum) arayabilirsiniz.

iPhone konum değiştirme, iPhone fake gps, iPhone sahte konum atma, en iyi iPhone konum değiştirme programı

4# Bir hedef seçtiğinizde kenar çubuğu açılır. Yer adı, koordinatlar ve mesafe dahil hedef bilgileri gösterilir. Move’a tıklayın.

iPhone konum değiştirme, iPhone fake gps, iPhone sahte konum atma, en iyi iPhone konum değiştirme programı

Konumunuz anında değiştirilir.

iPhone’unuzdaki tüm konum tabanlı uygulamalar seçtiğiniz hedef olarak değiştirilir. iPhone’unuzu yeniden başlattığınızda konum sıfırlanır yani gerçek konumunuza geri dönmüş olursunuz

iPhone konum değiştirme bu kadar basit.

Fake Gps Location uygulaması ile sahte GPS sayesinde olmadığınız bir yerde görünebilirsiniz.  Yani Telefonunuzdaki konumu Dünya’nın herhangi bir noktası olarak gösterebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu