1. Ana Sayfa
  2. MOBİL
  3. iPhone Rehberinde Kopya Kişileri Silmek

iPhone Rehberinde Kopya Kişileri Silmek

iPhone Rehberinde Kopya Kişileri Silmek 1

Kopya Kişileri Silmek İçin Cleaner Uygulamasını Kullanmak

Rehberinizde farklı uygulamaların kendi rehberlerini iPhone’a dahil etmesi sonucu karmaşa oluştuysa elle silme işlemi fazla yorucu olabilir. Bu durumda Cleaner gibi kullanışlı bir araçtan yardım almakta fayda var. Uygulamanın ücretsiz sürümünde işimize yarayacak önemli özellikler mevcut.

Uygulamada kayıp isim, numara, e-posta adresi, grup tanımlayıcısı gibi bilgileri bulunan kişiler gösteriliyor ve bu sayede eksik bilgisi bulunan kişilerden kopya kayıtlarını tespit edip temizleyebiliyorsunuz. Elbette temizlik yapmadan bırakabilirsiniz.

iPhone-Rehberinde-Kopya-Kişileri-Silmek-4

Uygulamada ön tanımlı çeşitli gruplandırmalar var. Bu sayede rehbere son olarak eklenen veya doğum günü yaklaşan kişilere kolayca ulaşabiliyorsunuz.

iPhone-Rehberinde-Kopya-Kişileri-Silmek-5

Tabii bunlar bonus özellikler ve uygulamanın esas amacı adından da anlaşılabileceği üzere rehberde istenmeyen kişileri kolayca temizlemek. Cleaner’ı kullanmak için öncelikle Facebook veya Google hesabınızla bağlantı kurmalısınız.

iPhone-Rehberinde-Kopya-Kişileri-Silmek-6

Ardından uygulama size tüm rehberinizi yedekleme imkanı sunuyor. Bulut depolama alanına yüklenen yedek sayesinde rehberinizde yanlışlıkla yapacağınız bir temizlik işlemini telafi edebilirsiniz.

iPhone-Rehberinde-Kopya-Kişileri-Silmek-7

Yorum Yap
Kaynak:

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Aramadığım yer kalmadı keşke daha önce sitenizi ziyaret etseydim