Mobil

iPhone Servis Fiyatları

iPhone Servis Fiyatları yazımızda Apple tarafından sunulan ekran değişimi/onarımı, pil değişimi veya diğer resmi servis ücretlendirmelerini sizlerle paylaşacağız.

iPhone’unuzun başına beklenmedik bir şey gelmiş olabilir. Bunun için korkmanıza gerek yok. Elbetteki güçlü servis ağı ve desteği ile Apple sizin yanınızda olacaktır. Korkmanız gereken şey şirketin servis, değişim ve onarım ücretlendirmesi olacaktır.

Öncelikle paylaşacağımız ücretlendirmelerin değişiklik gösterebileceğini belirtelim. Apple tarafından sorunların çoğu için servis sağlanır. Ancak kimi durumlarda şirket destek sağlamayabilir. Bu sorununuza veya cihazınızın durumuna (kasa durumu, arıza kaynağı gibi) göre değişebilir.

iPhone Servis Fiyatları

Genel anlamda Apple’dan iPhone için garanti kapsamında ekran onarımı, pil servisi veya garanti kapsamı dışında servis ücretinin ne olacağına dair Apple tarafından paylaşılan liste şu şekilde;

iPhone Ekran Değişim Ücretleri

Bu tablodaki onarım fiyatlandırması yalnızca ekran hasarı için geçerlidir. iPhone’unuzda başka herhangi bir hasar varsa ek ücret alınır.

iPhone Servis Fiyatları,Apple Ekran Değişimi,Apple pil değişimi ,Apple Servis randevu

iPhone Pil Değişim Ücretleri

iPhone’unuz garanti veya tüketiciyi koruma yasaları kapsamındaysa pili herhangi bir ücret almadan değiştirilir. Ürününüzün garanti kapsamında olup olmadığından emin değilseniz buraya tıklayarak

iPhone’unuzun seri numarasını girerek aygıtınızın garanti kapsamında olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

iPhone Servis Fiyatları,Apple Ekran Değişimi,Apple pil değişimi ,Apple Servis randevu

Son Güncelleme: 5 Mart 2021

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu