iPhone Servis Fiyatları

iPhone Servis Fiyatları

Binlerce TL ödeyerek satın aldığınız cihazınız için Apple tarafından sunulan ekran değişimi/onarımı, pil değişimi veya diğer resmi servis ücretlendirmelerini sizlerle paylaşacağız.iPhone’unuzun başına beklenmedik bir şey gelmiş olabilir. Bunun için korkmanıza gerek yok. Elbetteki güçlü servis ağı ve desteği ile Apple sizin yanınızda olacaktır. Korkmanız gereken şey şirketin servis, değişim ve donarım ücretlendirmesi olacaktır. İşte iPhone Servis Fiyatları!

Öncelikle paylaşacağımız ücretlendirmelerin değişiklik gösterebileceğini belirtelim. Apple tarafından sorunların çoğu için servis sağlanır. Ancak kimi durumlarda şirket destek sağlamayabilir. Bu sorununuza veya cihazınızın durumuna (kasa durumu, arıza kaynağı gibi) göre değişebilir. Ancak genel anlamda Apple’dan iPhone için garanti kapsamında ekran onarımı, pil servisi veya garanti kapsamı dışında servis ücretinin ne olacağına dair Apple tarafından paylaşılan liste şu şekilde;

iPhone Servis Fiyatları

iPhone Servis Fiyatları1

***Tüm fiyatlara KDV’nin dahil olduğunu belirtelim. iPhone Servis Fiyatları nın Apple servisi için olduğunu, fiyatlandırma ve koşulların diğer servis sağlayıcılarında göre farklılık gösterebileceğini de vurgulayalım.

Kimi durumlarda Apple onarım veya değişim yapmak yerine iPhone’unuzu yeni veya yeniye eşdeğer bir iPhone’la değiştirmektedir. Orjinal iPhone’unuzun kazara veya kötü kullanım sonucu hasar görmesi durumunda servis sağlanmayabilir.

iPhone’unuzun garanti kapsamında olup olmadığını (servis ve destek) bu yazımızdan kontrol edebilirsiniz.

Bakınız : Cep Telefonlarında Garanti Dışı Sayılan Durumlar Nelerdir?

Bakınız : Cep Telefonu Garanti Şartları Nelerdir ?

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Resimde görüneni kutuya yazınız: *


İçerik önerileri ve diğer istek ve şikayetlerinizi teknolojidolabi@yandex.com adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabi.com-Sitemizde bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı sorunlara ait çözümleri kolayca bulabilirsiniz.