iPhone’da Olması Gereken Uygulamalar (2017)

iPhone’da Olması Gereken Uygulamalar (2017)

iPhone’da Olması Gereken Uygulamalar (2017) yazımızda telefonunuzda mutlaka blunması gereken en iyi IOS uygulamalarını derledik.

iPhone için AppStore’da milyonlarca uygulama bulunuyor. Uygulamaları AppStore üzerinden arama yaparak bulabileceğiniz gibi sitemizi takip edenlerin bildiği üzere bizde sık sık iPhone için tavsiye programlar vermekteyiz. Bu seferde iPhone’unuza indirebileceğiniz en iyi iPhone uygulamalarını derlediğimiz bir yazı hazırladık.

iPhone’da Olması Gereken Uygulamalar (2017)

iPhone’da Olması Gereken Uygulamalar (2017) listemizi hazırlarken tavsiye edeceğimiz uygulamanın tüm dünyada kullanılmasına dikkat ettik, bu sebepten tavsiye iPhone uygulamalarından bazılarının dili ingilizcedir. Ayrıca listede ücretsiz uygulamalar olduğu gibi deneme sürümü kullanarak sonrasında ücretini ödeyipğ alabileceğiniz uygulamalarda bulunuyor.

# Bitaksi

iPhone'da Olması Gereken Uygulamalar (2017)

iPhone ve iPad akıllı cihazlarınız için geliştirilmiş olan BiTaksi uygulamasını kullanarak istediğiniz zaman istediğiniz her yere hızlı bir şekilde taksi çağırabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz BiTaksi uygulaması ile İstanbul’ da yaşayan kullanıcılar sadece tek bir dokunuş ile taksi çağırabilecek ve taksi ile gidecekleri mesafe tutarını uygulama üzerinden hesaplayabileceksiniz. Uygulama sayesinde taksi çağırdığınız için hiç bir ekstra ücret ödemeyeceksiniz.

BiTaksi
BiTaksi
Price: Free

 

# Tandem

iPhone'da Olması Gereken Uygulamalar (2017)

Tandem uygulaması ile kullanıcıların öğrenmek istedikleri, merak ettikleri ve geliştirmek istedikleri yabancı dillerin eğitimi alabilmeleri ve pekiştirebilmelerini sağlayan bir eğitim uygulaması. Uygulama sayesinde kullanıcılar yazımını, okunuşunu ve anlamını merak ettikleri kelimeleri bunun yanında gramer bilgilerini de öğrenip tazeleyebiliyor. Tandem uygulamasının diğer dil eğitim uygulamalarından farklı olarak bir kullanıcı topluluğu yaratarak bu topluluğun iletişim içerinde olması sağlıyor olması farkını ortaya koyuyor.

Tandem - Language Exchange
Tandem - Language Exchange

# Meetweet

iPhone'da Olması Gereken Uygulamalar (2017)

“Amerika’da bir bölgede kim hangi tweeti atıyor?”, “Yozgat’ta bulunan Twitter kullanıcıları ne konuda tweetliyor?” gibi soruların cevaplarını bu uygulamayla bulabilirsiniz. Haritadan bir yer seçin ve sonrasında konum servisi açık olarak tweetleyen kişilerin tweetlerini görün.

Meetweet
Meetweet
Developer: Anton Bukov
Price: 19,99 TL+

iPhone’da Olması Gereken Uygulamalar (2017) devamı için 2.sayfaya geçiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Sitemizde bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı sorunlara ait çözümleri bulabilirsiniz.