iPhone’da Olması Gereken Uygulamalar

iPhone’da Olması Gereken Uygulamalar

Bu yazımızda yeni iPhone alanların yüklemesi gereken, iPhone için olmazsa olmaz,  mutlaka her iPhone’da Olması Gereken Uygulamalar ‘ı derledik. Bu uygulamalar ile iPhone’u daha verimli ve keyifle kullanmanız mümkün.

Akıllı telefonlarımızı bu kadar kullanışlı ve işlevsel hale getiren şey mhakkak kullanılan uygulamalardır. Çok farklı alanlarda  işlerimizi yapabilmemize olanak sağlayan mobil uygulamalar oldukça yararlı işler başarabiliyorlar.

Eğer yeni bir iPhone aldıysanız onu daha kullanışlı bir hale getirebilmek için bir dizi uygulama yüklemeniz gerekecektir. Tavsiye ettiğimiz iPhone’da Olması Gereken Uygulamalar ‘dan bazıları sadece iOS işletim sistemini kullanan cihazlarda bulunurken, bazıları ise hem Android hem de iOS işletim sistemini kullanan akıllı cihazlarda kullanılabilir.

iPhone’da Olması Gereken Uygulamalar

iPhone’u iPhone yapan bu uygulamaların birçoğu ücretsiz indirilebiliyor ve cihazdan maksimum fayda almanızı sağlıyor. Sizinde tavsiye ettiğini bir uygulama varsa yorum kısmına yazarak bu yazımıza katkıda bulunabilirsiniz.

Şimdi iPhone’u iPhone yapan, cihazdan maksimum veri alabilmek için kullanabileceğiniz uygulamalar geçebiliriz.

Camera

iPhone'da Olması Gereken Uygulamalar

Fotoğraflarınız için mükemmel filtreler ve sonuç olarak benzersiz fotoğraflar elde etmek istiyorsanız, Camera tüm bu dileklerinizi yerine getirmek için iOS uygulama mağazasında sihrini konuşturmayı bekliyor.

Camera+ Legacy
Camera+ Legacy
Developer: LateNite Apps
Price: 12,99 TL+

Clash of Clans

iPhone'da Olması Gereken Uygulamalar

Dijital oyunseverlerin mobildeki en yaygın gözdesi Clash of Clans, en keyifli strateji oyunlarından biri olarak dünyada milyonlarca kişi tarafından oynanıyor.Oyunda kendi köyünüzü inşa ederek, burada geçim sağlamaya ve asker yetiştirmeye başlayabilir, sihirbazlar, barbarlar, ejderhalar ve daha pek çok güçlü savaşçı yetiştirerek kendi klanınızı kurabilirsiniz.

Clash of Clans ile ilgili tüm yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Clash of Clans
Clash of Clans
Developer: Supercell
Price: Free+

Dropbox

iPhone'da Olması Gereken Uygulamalar

Kullanıcılara isteğe bağlı olarak 2 GB’a kadar veri saklama alanı tanıyan ve genel olarak verilerin taşınması, paylaşılması gibi işlemleri kolaylaştırdığı için iş hayatının vazgeçilmezleri arasına adını yazdıran Dropbox, tüm bu özellikleriyle iOS’un en popüler mobil uygulamalarından biri haline geldi.Bu arada Dropbox’ın referans sistemi ile bu 2 GB’ı kat kat artırmak da mümkün.

> IOS Fotoğraflarınızı Dropbox ile Online Yedekleyin ve Şifreleyin

Dropbox
Dropbox
Developer: Dropbox
Price: Free+
iPhone’da Olması Gereken Uygulamalar yazımızın devamı için 2.sayfaya geçiniz.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?