iPhone’dan iPhone’a müzik atma

iPhone’dan iPhone’a müzik atma

Yeni bir iPhone aldınız ancak eski iPhonunundaki müzik arşivinizi yeni cihazınıza taşımak istiyorsanız. Bu yazımızda anlatacağımız yöntemle iPhone’dan iPhone’a müzik atma oldukça kolay.

Daha önceki yazılarımızda iTunes Olmadan iPhone’a Müzik yükleme işlemini ve Youtube yada herhangi bir siteden Film, Müzik ve Videoları iPhone yada iPad’e yükleme işlemlerini anlatmıştık.

iPhone’dan iPhone’a müzik atma işlemini iTuse ilede yapabilirsiniz ancak bu oldukça uzun bir işlem olacaktır. Ayrıca iTunes’dan satın alınmamış şarkılar da aktarılmıyor. Bunun için çok daha basit bir çözümümüz var.

iPhone’dan iPhone’a müzik atma

iPhone’dan iPhone’a müzik atma için AnyTrans programı kullanacağız. Bu program sayesinde bilgisayar, iTunes ve iPhone (ya da iPod) cihazları arasında eşleştirme sağlanacak.

Eski 3G iPhone’larda dahi çalışan AnyTrans ile istenilen müzikleri iPhone’dan iPhone’a direkt olarak gönderebilirsiniz. Aynı zamanda toplu olarak cihazınızda bulunan şarkıları da silebiliyorsunuz.

AnyTrans ile ayrıca sadece müzik transferi değil, fotoğraf, video, zil sesi, sesli kitap, ses kaydı, rehber, mesaj ve daha pek çok şeyin aktarımını yapabilirsiniz.

# AnyTrans’ı buraya tıklayarak indiriniz ve bilgisayarınıza kurunuz.

# Ardından her iki iPhone telefonunuzu da USB kablosu aracılığıyla bağlayın.

# İki telefonun da eşleştirmesi tamamlanınca, kategorilerdeki alt alta üç noktalı simgeye tıklayın.

# Audio kısmına, ardından Music’e tıklayın.

iPhone’dan iPhone’a müzik atma

# Burada karşınıza şarkılar çıkacak. Diğer iPhone’a aktarmak istediklerinizi seçin, ardından sağ üstte bulunan aygıt ikonuna tıklayarak kopyalama işlemini başlatın.

AnyTrans, yaklaşık 6000 şarkıyı 20 dakika gibi kısa bir süre içinde bir telefondan diğerine aktarabiliyor ve iPhone müzik atma işlemi gerçekleştiriyor. Bu sırada farklı işlemlerle de meşgul olabilirsiniz çünkü program oldukça sistem dostu ve fazla işlemci-sanal bellek tüketimi gerçekleştirmiyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın
Sitemizde bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı sorunlara ait çözümleri bulabilirsiniz.