Jailbreak'li iPhone'da Pokemon GO Oynama 1
OYUN 0 views 0

Jailbreak’li iPhone’da Pokemon GO Oynama

PanGu ekibi geçtiğimiz günlerde iOS 9.3.3 Jailbreak aracını yayınlamıştı.(Bakınız : iOS 9.3.3 Jailbreak Nasıl Yapılır? ) Jailbreak ile iOS’e yeni özellikler ekleyebiliyorsunuz. Ancak bunun getirisi olduğu gibi bir takım götürüsü de oluyor. Örneğin; bankacılık uygulamaları cihazınız Jailbreak’li olduğu için çalışmayabiliyor. Bu uygulamalara şu sıralar sükse yapan Pokemon GO da eklendi. Bu yazımızda Jailbreak’li iPhone’da Pokemon GO Oynama işleminin nasıl yapılacağını açıklayacağız.

Pokemon GO, Jailbreak’li bazı cihazlarda açılış sırasında çökebiliyor. Jailbreak’siz cihazlarda bile server problemi yaşayan Pokemon GO‘nun, açılış sırasında çökmesi bazı kullanıcıları oldukça sinirlendiriyor. Hem Jailbreak’li iPhone kullanmak hem de Pokemon GO oynamak isteyenlere müjdeli bir haberimiz var.

Jailbreak’li iPhone’da Pokemon GO Oynama

1. Adım: Cydia uygulamasını açın. Sources bölümüne tıklayın. Daha sonra “Edit” seçeneğine tıklayın. Sol bölümde “Add” ibaresi yer alacak buna tıklayın.

Jailbreakli-iPhoneda-Pokemon-GO-Oynama1 Jailbreak'li iPhone'da Pokemon GO Oynama

2. Adım: Açılan repo ekleme penceresine “http://cokepokes.github.io/” yazıp “Add Source” seçeneğine tıklayın. Repo yükleme esnasında bir takım indirme işlemleri yapacak.

Jailbreakli-iPhoneda-Pokemon-GO-Oynama1 Jailbreak'li iPhone'da Pokemon GO Oynama

3. Adım: Repo eklendikten sonra “Changes” bölümüne tıklayın ve “Masterball” Tweak’ini indirin.

4. Adım: iPhone’u yeninden başlatın.

Bu işlemleri uyguladıktan sonra Jailbreak’li iPhone’da Pokemon GO’yu çökme yaşamadan oynayabilirsiniz. Daha stabil Jailbreak’li iPhone kullanmak için Cydia’da Repo’ları güncellemeyi unutmayın.

Konuyla ilgili : iOS 9.3.3 PanGu Jailbreak Kaldırma

Dev POKEMON GO Rehberi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

porno sikiş sex izle