Kariyer.net benzeri iş bulma siteleri

İşmi arıyorsunuz, işinizi değiştirmeniz mi lazım? Kariyer.net benzeri iş bulma siteleri ile iş bulma sorununuzu çözebilirsiniz.

Sizlere iş arama sürecinde yararlanabileceğiniz en iyi iş bulma sitelerini bir araya getirdik…

Kariyer.net benzeri iş bulma siteleri

İş arayanlarla eleman arayanları birarada bulabileceğiniz en iyi iş bulma siteleri.

İşbul net

Kariyer.net benzeri iş bulma siteleri

İşbul.net, Türkiye genelinde yaklaşık 5.000 ilanıyla iş arayan insanları bekliyor. Site içerisinde bulunan ilanlar arasında tercümanlık ve part time eleman ilanlarından tutun, akaryakıt satış temsilcisi ve fotomodellik ilanlarına kadar birçok pozisyon bulunuyor.

Yenibiriş

Kariyer.net benzeri iş bulma siteleri

Yenibiriş.com, 10.000’i aşkın iş ilanına sahip bir iş bulma platformu.Bu ilanlar temizlik personeli, yabancı dil öğretmenliği, yazılım uzmanlığı ve resepsiyonistlik gibi birçok alana yayılmış durumda. Bunların yanı sıra, bu ilanları görmek için İşbul net de olduğu gibi yine yenibiriş üye giriş bilgilerinizi girmenize gerek yok.

Eleman online

Kariyer.net benzeri iş bulma siteleri

Eleman online, net uzantısına değil de com.tr uzantısına bağlı olduğu için sizi yanıltmasın, kendisi Türkiye içerisinde geliştirilmiş bir platform. Platform, içinde bulunan iş ilanı sayısı anlamında listemizde bulunan diğer sitelere oranla biraz zayıf olsa da birçok alanda iş ilanı mevcut.

Eleman net

Kariyer.net benzeri iş bulma siteleri

Eleman.net, daha sayfayı açar açmaz karşınıza çıkan hoş tasarımıyla içerisinde çok sayıda Eleman net işvereni ve iş ilanına sahip olduğunu belli ediyor. Bu konuyu biraz daha açmak gerekirse, sitenin kendi verdiği bilgilere göre içerisinde 25 bini aşkın firma, 10 milyonu aşkın iş arayan ve 5 milyonu aşkın aylık ziyaretçi barındırıyor.

Secretcv

Secretcv de bir diğer com.tr uzantısına sahip platform. İçerisinde çeşitliliği oldukça bol, 10.000’e yakın ilan bulunuyor. Secretcv’nin listemizde bulunan diğer sitelere göre en büyük farkı ise, isminde de bulunduğu gibi gizliliğie daha fazla önem veriyor olması.

LinkedIn

LinkedIn, global anlamda en çok kullanılan iş bulma sitelerinden birisi. İçerisinde her kategoriden on binlerce iş ilanı bulunuyor. LinkedIn giriş yapması biraz daha uğraşlı ancak bunu kesinlikle geri ödeyen bir yapıya sahip. Kariyer yapmak isteyen birisi için asla kaçırılmaması gereken bir site.

İŞKUR

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı bünyesin altında bulunan İŞKUR, resmî bir kurum olmasıyla dikkat çekiyor. İşkur, giriş yaptıktan sonra birçok iş ilanı ile kullanıcısını karşılıyor ve kayıt işleminin çok zor olduğu söylenemez.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu