Kırmızı iPhone 7 Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Kırmızı iPhone 7 Çıkış Tarihi ve Fiyatı 1

Special Edition iPhone 7 olarak isimlendirilen kırmızı iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Çıkış Tarihi ve Fiyatını yazımızda bulabilirsiniz.

Çevrimiçi mağazasını ‘ Size güzel bir sürpriz hazırlıyoruz. ‘ mesajı ile bakım moduna alan Apple, mağazayı tekrar aktif ettiğinde Kırmızı renkli iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerinin duyurusunu gerçekleştirdi. Şu anda iPhone 7, Jet Black, Siyah, Gümüş, Altın ve Gül Altın da dahil olmak üzere çok sayıda renk seçeneği ile satılıyor.

Kırmızı iPhone 7 Çıkış tarihi

Product (RED) kategorisi altında Apple Store‘da listelenen kırmızı renkli iPhone 7 modellerinin satışından elde edilen gelirlerin bir kısmı, HIV/AIDS ile mücadele programlarını desteklemek üzere The Global Fund’a bağışlanacak.

Apple’ın özel olarak üretilen modeller listesine dahil ettiği Kırmızı iPhone 7 modelinin fiyatı, diğer renk seçeneklerine göre farklılık gösteriyor.

Apple ayrıca uygun fiyatlı 9.7 inç iPad modellerinide piyasaya sürdü. Buradaki yazımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Kırmızı iPhone 7 Satış Fiyatı

Special Edition iPhone 7 fiyatı 4.299 TL ve Special Edition iPhone 7 Plus fiyatı 4.949 TL olarak belirlenmiş.

Special Edition iPhone 7‘nin renk dışında diğer iPhone 7 modellerinden farklı bir özelliğe sahip olmadığını belirtelim.

24 Mart saat 18:01’den itibaren sipariş verilebilir hale gelecek olan Kırmızı iPhone 7’nin, sipariş veren kullanıcılara ne zaman teslim edileceği henüz bilinmiyor.

Kırmızı iPhone 7 Çıkış Resimleri

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol