Lamborghini Aventador S Roadster (2018)

Lamborghini Aventador S Roadster (2018)

Bu yazımızda üzeri açılabilen seçeneği ile Lamborghini Aventador S Roadster (2018) özelliklerini ve Lamborghini Aventador S Roadster resim galerisini bulabilirsiniz.

Sabit tavanlı Lamborghini Aventador S’ten sonra firma bu modelin üzeri açılabilen seçeneği Lamborghini Aventador S Roadster ile yeniden sahnede…

Lamborghini Aventador S Roadster (2018)

Aventador S Roadster, sürüş dinamiklerinden veya yolcuların konforundan ödün vermeden açık hava sürüşünün heyecanını sunuyor ve kullanılabilir kişiselleştirme seçenekleri ile daha lüks bir boyut katıyor

Sökülebilir sert tavan paneli 6 kg’dan hafif ve standart olarak mat karbon fiber rengiyle dikkat çekiyor. İstenirse parlak siyah veya diğer birçok opsiyon renkte de alınabilyor. Motor kapağı üzerinde görülebilen Y şekilli köprü gövde rengi panelleri mat siyah renkli karbon fiber hava girişleriyle birleştiriyor. Şayet V12 motorunuzu herkese göstermek isteseniz bu köprü şeffaf olarak da alınabiliyor.

Elektrikli olarak açılabilen cam kapak altında yer alan doğal emişli V12 motorsa tanıdık. 740 beygir güç, 690 Nm tork üretebilen üniet dört tekerlekten çekiş ve 7 ileri vitesli, yarı otomatik şanzımanla eşleştirilmiş. 0’dan 100 km/s sürate 3 saniyede ulaşabilen 1.625 kg ağırlığındaki otomobilin maksimum süratiyse 350 km/s. Araçta aktif süspansiyon sistemi, yönlendirilebilr arka aks ve üç modu bulunan sürüş modu selektörü bulunuyor.

Lamborghini Aventador S Roadster (2018) Resim Galerisi

Yorum Yap

Yorum Yap