LastPass Alternatifi 3 Şifre Yöneticisi

LastPass Alternatifi 3 Şifre Yöneticisi

Bu yazımızda çeşitli sitelerdeki kullanıcı adı ve parolanızı güvenlik altına almanız için En iyi parola yöneticilerinden LastPass Alternatifi 3 Şifre Yöneticisi ‘ni tanıtacağız.

Herkes gibi sizinde birçok siteye üyeliğiniz vardır. Malum her üyelik için bir kullanıcı adı ve şifre belirlemeniz gerekli, üye olduğunuz site sayısı arttıkçada bu kullanıcı adı ve şifreleri akılda tutmak imkansızlaşıyor. E birde her siteye aynı kullanıcı adı ve şifre ile üye olmanız güvenliğiniz açısından oldukça riski bir durumdur.

İşte böyle durumlarda imdadımıza şifre yönetici programlar yetişmektedir. Bu programlara sahip olduğunuz şifre, kullanıcı adı veya form bilgilerini kaydedebilir, şifreleyerek saklayabilir veya bu programların sizin için güvenli şifreler oluşturmalarını sağlayabilirsiniz.

Şifre yönetici programlar söz konusu olduğunda akla ilk gelen program LastPass oluyor. LastPass şifrelerinizi saklamanız ve her yerden ulaşmanız için kullanışlı bir platformdur. Ancak LastPass yakın zamanda uygulama lisans fiyatını tam iki katına çıkardı. LasPass en güvenilir, en gelişmiş ve en popüler şifre yöneticilerinden biridir. Fakat en az onun kadar kaliteli ve başarılı alternatifler bulunuyor.

LastPass Alternatifi 3 Şifre Yöneticisi

LastPass’i  daha önce kullanıp da sunduğu rahatlıktan vazgeçemeyenler için LastPass Alternatifi 3 Şifre Yöneticisi listemizi oluşturduk.

1# Enpass (Önemli Bilgileriniz Bu Uygulamaya Emanet – 20 şifreye kadar ücretsiz)

LastPass Alternatifi 3 Şifre Yöneticisi

Enpass Password Manager tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde kullanabileceğimiz, kapsamlı ve güvenilir bir şifreleme uygulaması olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulamyı kullanarak başkalarının eline geçmeleri halinde tehlike yaratabilecek kişisel bilgilerimizi yüksek güvenlik önlemleriyle koruma altına alabiliyoruz.

Enpass kullanımı 20 şifrenin üzerine çıkmadıkça ücretsiz ancak 20’nin üzerine çıkacaksanız tek seferlik 9,99 dolarlık ödemeden sonra sınırsız lisans sahibi olabilirsiniz.

2# SafeInCloud Password Manager (Daha ucuz)

LastPass Alternatifi 3 Şifre Yöneticisi

Empass’a göre daha ucuz olan uygulama, onun üzerine bir kaç tema desteği ve kredi kartı bilgileri için farklı özellikler sunuyor.

Sosyal ağ, e-posta, alışveriş uygulamaları dahil tüm çevrimiçi hesaplarınızın şifrelerini hatırlama derdinden kurtulmanın yanı sıra hesaplarınızın güvenlik durumunu öğrenebileceğiniz ve parola oluşturucu sayesinde tek tıkla hesaplarınızın güvenlik seviyesini artırabileceğiniz parola yöneticisinde sakladığınız tüm veriler 256 bit yüksek güvenlikli şifreleme metoduyla korunuyor.

SafeInCloud Pro
SafeInCloud Pro
Price: 24,99 TL
Şifre Yöneticisi SafeInCloud Pro
Şifre Yöneticisi SafeInCloud Pro
Developer: SafeInCloud
Price: ₺25,99

3# Avast Passwords (Tamamen Ücretsiz)

LastPass Alternatifi 3 Şifre Yöneticisi

Diğer iki servise kıyasla tamamen ücretsiz şifre yöneticisi olan Avast Passwords, tüm ortamlar arasında sınırsız senkronizasyon ve genellikle sorunsuz çalışan bir otomatik-doldurma servisi bulunduruyor.

Sosyal ağ uygulamalarınız, e-posta hesaplarıız, her gün takip ettiğiniz forumlar, alışveriş siteleri için belirlediğiniz karışık şifreleri koyduktan sonra unutuyorsanız Avast Passwords uygulamasıyla sorunu çözebilirsiniz. Uygulamada onlarca hesabın giriş bilgilerini ve banka kartı bilgilerini saklayabilmenin yanı sıra otomatik form doldurma ile kullanıcı adınız ve şifrenizi yazmadan kolaylıkla giriş yapma şansına sahipsiniz. Hesabınız için güçlü şifre oluşturmada da yardımcı olan uygulamanın en can alıcığı özelliği şifreniz internete sızdırıldığında haber vermesi. Uygulamaya eklediğiniz hesaplara ait şifrelerden biri internete sızarsa anında haberiniz oluyor.

Avast Passwords
Avast Passwords
Developer: AVAST Software
Price: Free
Avast Passwords
Avast Passwords
Developer: Avast Software
Price: Free
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

5 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN