Lenovo (Motorola) Moto G5 Plus Özellikleri Nelerdir ?

Lenovo (Motorola) Moto G5 Plus Özellikleri Nelerdir ?

Motorola’nın yeni giriş – orta seviye telefonu Lenovo (Motorola) Moto G5 Plus Özellikleri Nelerdir ? Moto G5 Plus çıkış tarihi ve satış fiyatı nedir?

Lenovo (Motorola) Moto G5 Plus Özellikleri Nelerdir ?

Kardeşi Moto G5’ten daha ileri özelliklere sahip olan Moto G5 Plus’ın 5.2 inçlik yine Full HD bir çözünürlüklü ekranı bulunuyor. Gücünü Qualcomm’un Snapdragon 625 işlemcisinden alan telefon 2GB RAM ve 32GB depolama alanı yada 3GB RAM ve 64GB depolama alanı seçenekleriyle tercih edilebiliyor.

3000mAh kapasiteli bataryaya yer verilen Moto G5 Plus, Motorola’nın kendi geliştirdiği TurboPower hızlı şarj teknolojisi sayesinde sadece 15 dakika şarj olduğunda 6 saate kadar pil ömrü sunuyor.

Kamera konusunda Moto G5’e göre daha gelişmiş bir lense sahip olan Moto G5 Plus’ın 12MP çözünürlüklü f/1.7 diyafram açıklığına sahip özellikle karanlık ortamlarda daha iyi fotoğraflar çekebilmenizi sağlayacak bir arka kamerası bulunuyor. Telefonun ön kamerasıyla ilgili bir detay paylaşılmadığı için Moto G5 ile aynı ön kameraya sahip olduğunu tahmin ediyoruz.

#Moto G5 Plus vs Moto Z Karşılaştırması

Lenovo (Motorola) Moto G5 Plus Çıkış Tarihi ve Satış Fiyatı

Moto G5 Plus’ın fiyatına baktığımızda ise kardeşinden 80 dolar yani yaklaşık 320TL’lik bir fiyat farkıyla 2GB RAM ve 32GB depolama alanına sahip modelinin 279 euro fiyatıyla satışa çıkacağını görüyoruz. Yine Moto G5 ile aynı anda satışa çıkacak telefon eğer ülkemize gelirse 1400-170TL aralığında satışa çıkacağı düşünülebilir.

#Lenovo (Motorola) Moto G5 Özellikleri Nelerdir ?

Yorum Yap

Yorum Yap