LG Fortune Özellikleri

LG Fortune Özellikleri 2

LG’nin oldukça uygun fiyata sahip akıllı telefonu LG Fortune Özellikleri, çıkış tarihi ve satış fiyatını yazımızda bulabilirsiniz.

Akıllı telefon pazarının en önemli global oyuncularından birisi olan LG yeni seri düşük bütçeli akıllı telefonu LG Fortune kısa süre önce duyurmuştu. Bizde bu yazımızda çok düşük bir fiyata sahip bu yeni telefonun özelliklerine bakalım dedik.

LG Fortune Özellikleri nelerdir?

Fiyatına bakacak olursak bu telefon öncelikle giriş seviyesinde bir telefon. Zaten özellikleride bunun doğrulğunu gösteriyor.

LG Fortune Tasarım Özellikleri

Telefonun sadece sanal tuşlara sahip bir model, diğer serilere göre biraz kalın bir akıllı telefon olması da taraşım konusunda dikkat çeken başka bir detay. Bunun dışında telefonun tasarım kısmında da çok fazla değişen bir özelliğin göze çarpmadığını söylemek gerek.

LG Fortune Sistem Özellikleri

LG Fortune İşlemcisi 4 çekirdek, işlemci hızı olarak ise maksimum değerde 1.1 GHz hız sunuyor. 1.1 GHz hız zaten sistemin sınırlı bir sistem olduğunu göstermekte.

Telefon 1 GB RAM e sahip. İşlemci ve RAM bellek miktarının bu seviyede olması ile telefonun uygulama ve oyun desteği konusunda yeterli olmadığını gösteriyor.  Depolama birimi olarak 16 GB dahili hafızaya yer verilen modelde maksimum hafıza oranı ise 32 GB.

LG Fortune Özellikleri

LG Fortune Ekran Ve Kamera Özellikleri

Ekran kısmında 5 inç, FWVGA ekran teknolojisi yer alıyor. Kamera ise ön kısımda 5 MP kamera arka kısımda da aynı seviyede yer alan bir 5 MP kamera bulunuyor. Kamera çözünürlükleri de standart 5 MP değerinin pek üstüne çıkamıyor.

İşletim sistemi konusunda Android 6.0 serisi ile çıkış yapan akıllı telefonun pil kapasitesi 2500 mAh değerinde. Giriş seviyesi akıllı telefonlar içerisinde ideal gösterilen modelin en büyük artısı ise fiyatı.

LG Fortune Çıkış Tarihi ve Çıkış Fiyatı

Çıkışına kısa süre sonra başlanması beklenen telefonun her bölgede satışa hemen çıkış yapmayacağı açıklandı. Telefonun fiyatı ise rekabet konusunda markayı öne çıkaracak en önemli artı. Telefonun fiyatı sadece 89 dolar.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol