LG G3 Fabrika Ayarlarına Nasıl Döndürülür?

LG G3 Fabrika Ayarlarına Nasıl Döndürülür?

Bazı zamanalr telefonlarınızı ilk aldığınız günkü haline döndürmek gibi ihtiyaçlarınız olabiliyor. Bunu yapabilmenin en iyi yolu ise telefonu fabrika ayarlarına sıfırlamak olarak biliniyor.

LG G3 Fabrika Ayarlarına Nasıl Döndürülür

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kötü amaçlı yazılımlar ve kullanıma bağlı olarak telefonunuzun performansı düşebilir bir yapıya sahiptir. Böyle durumlarda telefonunuzu sıfırlayarak eski performansınıza erişebilirsiniz.

Ayrıca telefon alım-satım işlemlerinde de kişisel bilgilerinizi ortadan kaldırmak için bu işleme ihtiyaç duyabilirsiniz.

Bu işlemi yaparken cihazın içindeki tüm verilerinizin sıfırlanacağını ve kalıcı şekilde ortadan kaybolacağını unutmayın.

Menü > Ayarlar > Genel > Yedekle ve Sıfırla adımlarını izleyin. Menüden Fabrika verilerine sıfırla’ya dokunun ve Telefonu sıfırla seçeneğini seçin. Sonrasında karşınıza gelen ekrandaki Her şeyi sil’e dokunun.

Telefon kapatılıp açıldıktan sonra telefonunuzun fabrika ayarlarına dönme işlemi tamamlanmış olacaktır. Yazılım güncellemesi yaptıysanız son güncellenmiş sürüm üzerinden kullanmaya devam edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Kaynak:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?