LG G3’e LG G4 Teması Yüklemek

LG G4 teması yüklemek,LG temaları,LG tema yükleme,LG Tema indirme

Son güncelleme: 14 Mayıs 2020

LG G3’e LG G4 teması yüklemek isteyen LG telefon kullanıcıları için “LG telefonlarda tema nasıl değiştirilir” “Tema nasıl indirilir” sorularını cevaplandıracağız.

LG kullanıcıları G4’ün temasını G3’e veya daha farklı, tema destekleyen bir LG modeline yükleyebilirler. Tek yapmanız gereken size vereceğimiz bağlantıdan “LG G4 Update” isimli dosyayı indirip telefonunuza kurmak.

LG G3’e LG G4 Teması Yüklemek

LG G4 temasını indirmek için buraya tıklayın.

Bunu yaptıktan sonra ayarlardan tema bölümüne girin ve aktifleştirin.

LG SmartWorld ile LG Tema indirme

LG SmartWorld , sadece LG telefonlar için üretilmiş uygulama sağlayıcı bir markettir. Tıpkı Google Play’de olduğu gibi çeşitli uygulamarı arayarak, telefonunuza indirebilirsiniz. Telefonlarınız için oldukça zengin bir tema arşivi vardır. Tema indirmek için üyelik kaydı yapmanıza gerek yoktur. Üye olmadan dosya da indirebilirsiniz.

  • Ayarlar / Ekran / Ana Ekran yolunu takip ederek “Tema” seçeneğine tıklayın.
  • Varsayılan temanızın yanında bulunan Smartworld Download seçeneğine tıklayın.
  • SmartWorld ekranında temaların hepsi listelenecektir. Bu temalardan hoşunuza giden, indirmek istediğiniz temayı seçerek “İNDİR” butonuna tıklayın.

Tema otomatik olarak indirilmeye başlayacaktır.

LG Tema indirme işlemi tamamlandıktan sonra otomatik olarak telefonunuza yüklecektir. LG v10 , G4, Leon, G3 , G flex, L80 , Fino, Bello ,Beat , G2 başlıca olmak üzere tüm android telefonlarda bu işlem ile tema indirip , yükleyebilirsiniz.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol