1. Ana Sayfa
  2. OYUN
  3. Minecraft Bulmaca Haritaları

Minecraft Bulmaca Haritaları

Minecraft Haritaları

Minecraft oynarken biraz beyin cimnastiği yapmak istiyorsanız Minecraft Bulmaca Haritaları tam size göre. Bu yazımızda en iyi Minecraft Bulmaca Haritalarını derledik.

30 Ways To Die

Minecraft Haritaları

Ölüm: yaşamın önemli bir parçasıdır. Fakat aynı zamanda bu hastalıklı Minecraft haritasında ilerlemenin tek yoludur. Oyuncular her seviye için özel araçlarla donatılacak ve kendilerini öldürmek için nasıl kullanacaklarını bulmak zorunda kalacaklar. Bol şans, sanırım.

30 Ways To Die İndir

The Code

Minecraft Haritaları

Son derece akıllı ve zekice tasarlanmış bir zihin açıcı olan Code, oldukça kırılgan bulmacalardan oluşan bir koridor içeriyor. Bunları çözmek size, bir sonraki kapıyı açan bir kod sağlar. Bilmeceler, matematiksel bilmecelerden hız ve güç testlerine kadar oldukça çeşitlidir. Neyse ki, oyun içi bir ipucu sistemi var.

The Code İndir

Portalcraft

Minecraft Haritaları

Taklit en yüksek kazanma formudur. Çünkü bu harita tam anlamıyla Portal oyununun taklit edilmiş halidir. Portalcraft, Aperture Science’ı tekrar yorumlayara, farklı bir doğrulukla yeniden yaratıyor. Portal oyunlarının sadece görünüşünü, hissini ve mekaniğini değil, aynı zamanda yapbozlarını da kopyalıyor. Birkaç göze çarpan Minecraft ürünü var.

Portalcraft İndir

The Puzzle Cube

Minecraft Haritaları

The Puzzle Cube, kendi harika hilesi olan son derece iyi tasarlanmış bir haritadır: Küpün kenarlarında yürüyebilirsiniz. Küpün dışından başlayarak, merkezi odadaki amacınıza ilerlemek için her tarafta bulmacaları çözmeniz gerekir. Küpün kenarında yürümek, düşmenize neden olmaz; bunun yerine, yer çekimi döner ve bir sonraki tarafa doğru yürümeye devam edersiniz. Harita çok oyunculu olarak oynanabilir ve bu kesinlikle oynamanızı önerdiğimiz bir yoldur.

The Puzzle Cube İndir

Beyond Perception

Minecraft Haritaları

Minecraft bulmaca harita arenasında bir niş aramak zor, ancak bu haritanın içerik oluşturucuları, zeka oyunlarını inşa edecekleri basit bir mekanik buldu. Beyond Perception‘da konsept basittir: Gölgelerinizi açıp kapatarak, belirli nesnelerin görünmesini ve kaybolmasını sağlayap gerçekte neyin olduğunu ve neyin olmadığını bilmediğiniz parlak bir bulmaca haritasına yol alabilirsiniz.

Beyond Perception İndir

Enigma Island

Minecraft Haritaları

Minecraft, yenilikçilerle dolu ve Enigma Island‘ın yaratıcısı kesinlikle bunlardan biri. Enigma Island, özellikle elmas karşılığında takıldığınız bulmacalar için size birçok ipucu veren kendi ipuçları sistemine sahiptir. Bu inanılmaz derecede zorlu bir haritadan yararlanabilmek için kaynaklarınızı dikkatli bir şekilde kullanmak zorundasınız. Adayı keşfedin; beyninizi donanımlara taşıyın ve düz görüşten uzak gizli birçok sırrı keşfedin.

Enigma Island İndir

Yorum Yap
Kaynak:

Yorum Yap