Minecraft Şehir Haritaları

Minecraft Haritaları

Minecraft Şehir Haritaları arıyorsanız sizlere en iyi Minecraft şehir haritaları hazırladık.

Pripyat

Minecraft Haritaları

Pripyat’ın hayalet bölgesi, tıpkı Call of Duty oyunun bizi terk edilmiş Çernobil şehri etrafında dolaştırırken, radyasyon ceplerinden kaçınarak ve talihsiz aşırı milliyetçi askerler ile savaşmaya zorladığı gibi, hayatta kalmaya zorluyor. Şimdi, geçici olarak keşfedebileceğimiz bu Minecraft şehir haritasında, Call of Duty oyunun bölgesi özenle yeniden yaratıldı.

Pripyat İndir

World of Worlds 

Minecraft Haritaları

World of Worlds (Dünyalar Dünyası), asalak talihsiz kombinasyon ve fon eksikliğinin etkisiyle sakat bırakılan oyuncu için bir Minecraft şehir haritasıdır. Gerçek dünyadaki 85 şehirden sıradışı bir şekilde yeniden inşa edilmiş binaların bulunduğu bu haritada, Minecraft’ın blok prizmaları arasında 85 şehri yeniden kaşfedin. Alışılmadık derecede iyi seyahat etmediğiniz sürece, kontrol edebileceğiniz yeni yerler olacağından emin olabilirsiniz.

World of Worlds İndir

Atropos

Minecraft Haritaları

Atropos bir kaplumbağa üzerine inşa edilmiş şaşırtıcı bir Minecraft şehridir. Tuhaf bir fikir değil, Atropos da steam benzeri sanat tarzında yaratılmıştır: her şey pirinç borular ve saat mekanizması dişlileriyle süslenmiştir. Öyle ayrıntılı ki, örneğin, kaplumbağanın yüzeyinin birbirine bağlı metal plakaların ve çarkların bir kütlesi, doğrudan görülebiliyor. Ama bu sadece başlangıç.

Atropos İndir

Imperial City

Minecraft Haritaları

Oldukça şaşırtıcı yapılar topluluğu olan Imperial City, 19. ve 20. yüzyıllardan kalma seçkin mimari stillerini birleştiren özgün bir eserdir. Etrafa göz gezdirdiğinizde, tasarımında neo-klasik, beaux-arts ve modern etkiler bulacaksınız. Ancak Imperial City’nin binaları onun başrol oyuncuları olsa da, bu Minecraft haritasının kalıcı omurgasını oluşturan şey düzenidir. Imperial City, tam anlamıyla bir şehir gibi hissettiriyor; yolların boşluğu, binaların düzeni ve nehir kıyılarının tümü gerçekten bir kentte olduğu gibidir.

Imperial City İndir

Vertoak City

Minecraft Haritaları

Vertoak City, Minecraft şehir haritalarının arasındaki büyüklük ve özgürlük düşüncelerine katkı sağlayen bir şehirdir. Tamamlanması gereken hedeflerin veya uyulması gereken kuralların yükü olmadan, bu harika dünyayı keşfetmek, sınırsız olasılıkların serbest biçimli bir serüvenidir. Uzun caddeler yoğun olduğu kadar karmaşık; Copacabana benzeri plajlar kilometrelerce uzanıyor.

Vertoak City İndir

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol