• DOLAR
  3,4813
  % 0,06
 • EURO
  4,1173
  % 0,17
 • ALTIN
  144,4558
  % -0,01
 • BIST
  108.953
  % 0,33

Mobil İnternet Kotasından Tasarrufun 7 Yolu

Mobil İnternet Kotasından Tasarrufun 7 Yolu

Günümüzde akıllı telefon diye tabir edilen cihazları düşünecek olursak internete girmek ya da bilgisayarda bulunan herhangi bir uygulamayı telefondan kullanmak oldukça kolay.İnternet kullanımı için cihazlar her ne kadar gelişse de internetin bedava olmadığı bir gerçek. Elimizde ne model cihaz olursa olsun internete bağlanacağımız kotamız sınırlı olabilir. Bu yazımızda Mobil İnternet Kotasından Tasarrufun 7 Yolu‘nu anlatacağız.

Mobil operatörler tabi ki daha yüksek kotalı tarifeler almanızı istiyor ve bunu yapacak koza sahipler; uygulamalar, sosyal medya, internet servisleri ve sürekli e-posta kontrol etme takıntımız sayesinde artık her zamankinden daha fazla veri kullanıyoruz.

Peki, sizler gibi sıkı çalışan, sosyal ve teknolojiyi kullanan insanlar kısıtlı veri kullanım kotasıyla ne yapacaklar? Veri kullanımınızı azaltmak, kullanımınızı takip edip gözlemlemek ve aylık kotanızı aşmadığınızdan emin olmak için bu listedeki tavsiyelere uyun.

Telefonunuzun yüksek veri tüketimini kabul edilebilir seviyeye indirmek için davranışlarınızı değiştirmeniz şart olmayabilir. Mobil İnternet Kotasından Tasarruf ve kotanızın daha yavaş tükenmesi için yapabileceğiniz birkaç şey var.

Mobil İnternet Kotasından Tasarrufun 7 Yolu

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Resimde görüneni kutuya yazınız: *

 • ÇOK OKUNAN


İçerik önerileri ve diğer istek ve şikayetlerinizi adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabi.com-Sitemizde bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı sorunlara ait çözümleri kolayca bulabilirsiniz.