N11 Yorum Silme Nasıl Yapılır?

N11 yorumlarınızı 4 adımda kolayca silebilirsiniz.

N11‘de alışveriş yaptığınız ürünlere ait yaptığınız yorumları silebilirsiniz. N11 yorum silme işlemi oldukça basit yapılmaktadır.

N11’de birçok mağazadan alışveriş yapabilir duruma göre olumlu veya olumsuz yorum yapabilirsiniz. Daha önceden almış olduğunuz bir ürüne olumsuz yorum yapmış ve mağaza sorununuzu hallederek size dönüş yaptıysa bu yorumunuzu 4 adımda kolayca silebilirsiniz.

N11 yorum silme

Hesabınıza giriş yaparak, “Hesabım” seçeneğine tıklayın ve açılan sayfanın sol tarafında bulunan “Yorumlarım” bölümüne girin. Yada direk yorumlar sayfasına girmek için buradaki linki kullanın.

Yorumlarım” alanında yaptığınız tüm yorumları görebilirsiniz. Yorum yaptığımız ürünlerin yanında “Yorum Detay” bölümünü göreceksiniz, bu bölüme tıklayın.

N11 yorum silme,N11 mobil yorum silme

Açılan yorum ekranının solunda bulunan “Sil” seçeneğine tıklayın. Yorumunuz silinecektir uyarı işaretine “Tamam” diyerek devam edin.

Yorumunuz silinmiş olacaktır. Dilerseniz bu ürün için tekrar yorum yapabilirsiniz

Eğer olumsuz yorum silecekseniz mağazanın genel puanı bakımından ona artı etki sağlayacaktır.

Kullanmakta olduğunuz N11 online mağaza üyeliğinizi sonlandırmak için N11 üyelik silmeN11 hesap silme işlemi nasıl yapılır yazımıza bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu