Naruto Benzeri Animeler

Naruto severler için akıcı ve kendine bağlama yönünden Naruto benzeri Animeler.

Black Clover

Naruto benzeri animeler

Asta ve Yuno aynı gün yetimhaneye terk edilmiş iki yetimdir. Çocukken birbirlerine meydan okuyup kimin Büyü İmparatoru olacağını görmeye söz verirler. Ne var ki yıllar geçtikçe ikisinin arasındaki büyü gücü fark uçurumlara dönüşür. Yuno’nun büyü konusunda ustalaşırken varken Asta büyü bile kullanamaz ve bu sebeple sadece fiziksel antrenmanlara yönelir. Pes etmek nedir bilmeyen Asta bir gün inanılmaz bir güç elde eder ve iki arkadaş aynı amacın peşinde yola koyulur.

Naruto benzeri animeler

Fairy Tail

Naruto benzeri animeler

Genç bir büyücü olan Lucy’nin hayali, Fairy Tail loncasına katılmaktır. Seyahati sırasında Natsu adında genç bir adamla karşılaşır. Natsu’ya hayallerini anlatır ve yoluna devam eder. Ancak bir süre sonra Lucy, birtakım adamlar tarafından köle olarak satılması için yakalanır. Fakat Natsu ortaya çıkar ve Lucy’i kurtarır. Natsu çok güçlü bir ateş büyücüsü ve Fairy Tail loncasının bir üyesidir. Natsu, Lucy’e Fairy Tail’e katılmasını teklif eder. Böylece Natsu ve Lucy bir takım olurlar ve loncanın verdiği görevlere beraber katılırlar.

Naruto benzeri animeler

One Piece

Naruto benzeri animeler

Korsan Kral Gold Roger, bu dünyadaki herşeyi elde eder ve idam edilirken, tüm servetinin Grand Line’da olduğunu, onu arayıp bulmaları gerektiğini söyler. Bu olaydan sonra herkes Grand Line’a gider. Ancak Grand Line’a girmek çok zor, Grand Line’da canlı kalabilmek imkansızdır.

Naruto benzeri animeler

Full Metal Alchemist

Naruto benzeri animeler

Fullmetal Alchemist, hikâye olarak 1900’lü yılların başında geçiyor. Bilimden ziyade Alchemy, yani simya oldukça gelişmiştir ve kendilerine simyacı adı verilen insanlar belirli malzemelerden belirli şeyler yaratabilmektedir.

Naruto benzeri animeler

Hunter X Hunter

Naruto benzeri animeler

Hikayemizin ana karakteri Gon Freecs, ufak bir köylü adasında yaşayan ve babasını ölü sanan 12 yaşında bir çocuktur. Bir gün babasının aslında yaşadığını ve dünyada bilinen en iyi avcılardan biri olduğunu öğrenir. Böylece hem babasını daha iyi anlayabilmek hem de babasını bulabilmek için avcı sınavına katılmaya ve avcı olmaya karar verir. Fakat bu sınav o kadar kolay olmayacaktır. Çünkü sınava her sene yüzlerce insan katılır ve bazen tek bir kişi bile geçemez

Naruto benzeri animeler

Bleach

Naruto benzeri animeler

Kurosaki Ichigo 15 yaşında normal bir öğrencidir, ancak ölülerle iletişim kurma becerisine sahiptir. Ichigo’nun babası ve kardeşleri aileye ait bir klinik işletmektedirler.

Birgün, shinigami(ölüm tanrısı) olan Kuchiki Rukia, Ichigo’nun odasına camdan girer ve Ichigo’nun onu görebildiğine çok şaşırır. O anın kargaşasında çevreye gelen hollow(kötü ruh) ile dövüşürlerken, Rukia güçlerini Ichigo’ya geçirir. Shinigami güçlerini alan Ichigo, Rukia ile beraber hollow’ları yok etmeye başlar.

Naruto benzeri animeler

Boruto

Naruto benzeri animeler

Boruto, kardeşi Himawari’nin doğum gününe babası Naruto’nun sözünü tutmayarak gelmediğini öğrenir. Bunun üzerine Boruto kendisi, babası Naruto’nun yerine Gölge Klonlama yöntemi ile geçerek doğum gününde bulunur. Bunun için de babasının yırtık pırtık eski turuncu tulumunu giyer. Bu tulumu Sasuke, Naruto’yu güçlü bir düşman le ilgili uyarmaya giderken bulmuştur. Boruto, Sasuke hakkında Sarada’dan daha fazla bilgi öğrendikten sonra Naruto’yu yenmek için kendisini daha fazla güçlü hale getirmek üzere Sasuke’nin onu eğitip eğitemeyeceğini sormuştur. Sasuke de kabul etmiştir.

Naruto benzeri animeler

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol