NBA 2K20’deki en iyi 20 oyuncu

 NBA 2K20’deki en iyi 20 oyuncu
Son Güncelleme :

6 Eylül 2019 tarihinde piyasaya sürülecek olan NBA 2K20’deki en iyi 20 oyuncu ve en iyi çaylaklar listesi ile birlikteyiz.

Üç farklı paket halinde hem konsol hem de bilgisayar platformu oyuncularına sunulacak olan NBA 2K20 gerçekçi yapısı ile serinin diğer oyunlarından çok farklı olacak.

Detaylı içeriklerin ve daha gerçekçi sporcu modellemelerinin yer alacağı oyunda maçlar hiç olmadığı kadar eğlenceli ve rekabet dolu bir ortamda yapılacak. Çeşitli oyun modları ile gerçek oyunculara karşı da maçlar yapabileceğimiz oyunda en iyi sporcular ile maçlara katılabileceğiz.

NBA 2K20’deki en iyi 20 oyuncu

Listeye baktığımızda ilk sırada yaşayan efsanelerden biri haline gelen LeBron James’i görüyoruz. James tam 97 puan ile ilk sırada yer alırken 2. sırada ise onunla aynı puanı paylaşan ve kelebek görse ömrü uzar diyeceğimiz gülüşü ile ön plana çıkan Kawhi Leonard yer alıyor. 3, 4 ve 5. sırada yer alan Giannis Antetokounmpo, Kevin Durant ve James Harden ise 96 puanını paylaşmış. Oyundaki en iyi 20 isim şu şekilde

en iyi 20 oyuncu en iyi 20 oyuncu

NBA 2K20 en iyi çaylaklar listesi

Basketbol ve oyunseverlerin merakla beklediği NBA 2K serisinin son oyunu NBA 2K20’de yer alacak en iyi beş çaylak oyuncu:

en iyi 20 oyuncu

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaynak: