Note 4 Üzerinde Easy Mode Nasıl Aktif Edilir?

Note 4 Üzerinde Easy Mode Nasıl Aktif Edilir?

İster kısa süreli olsun ya da kalıcı, Easy Mode sayesinde telefonunuzdaki her şey basit olacak.

Cebimizdeki bu güçlü fakat ufak bilgisayarların bu kadar güce ve özelliğe sahip olması, onu sadece telefon olarak kullanan ya da bu kadar çok özelliğe gerek yok diyenler için bir külfet.

Samsung bunu düşünmüş olacak ki, Note 4 üzerinde Easy Mode denen özelliği! çıkarmış. (Güzel ironi değil mi! Özelliklerden kurtulmak için bile özelliğe ihtiyacınız var.)

İster telefonu kullanan ve fazla deneyimi olmayan biri için, ister kısa süreliğine her şeyi kendiniz için basitleştirmek isteyin. Easy Mode sayesinde ana ekranınız basitleşecek. Sadece ihtiyacınız olan ayarlar ve sizin istediğiniz uygulamalar gözükecek. Ayrıca Easy Mode ve normal ana ekranınız arasında geçişler oldukça basit ve hiç bir veri kaybı yaşamıyorsunuz.

Note 4 Üzerinde Easy Mode Nasıl Aktif Edilir?

Easy Mode’u Galaxy Note 4 üzerinde aktif etmek için Ayarlar/Kişiselleştirme yolunu takip edip Easy Mode seçeneğine giriyorsunuz. Sizi aşağıdaki gibi bir ekran karşılayacak.

easy-mode-note-4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Burada iki seçenek mevcut. Biri Standard mode yani bizim kullandığımız, diğeri ise basit ve sade bir arayüz olan Easy Mode. Alt kısımda bulunan Easy Applications kısmından ise isterseniz Select all applications diyerek Note 4 üzerinde bulunan tüm uygulamaları seçebilir ve Easy Mode arayüzünde görebilirsiniz. Ya da sadece size lazım olan uygulamaları seçerek basitleştirebilirsiniz.

easy-mode-ekranlar-note-4-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Öntanımlı olarak 3 adet sayfaya sahip olacaksınız. Ana ekranda 3 adet widgets – hava durumu, saat ve takvim – ve altı adet uygulama – fener, büyüteç, kamera, telefon, mesajlar ve internet tarayıcısı- bulunacak. Ana ekranın solundaki sayfada sizin seçebileceğiniz favori kişileriniz bulunacak. Sağ tarafta ise 3×4 ızgara şeklinde kalan uygulamalar yer alacak. Sağ altta bulunan More apps butonu ile kalan uygulamalara erişebileceksiniz.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol