Teknoloji Dolabı

Note 4 Üzerinde Easy Mode Nasıl Aktif Edilir?

Note 4 Üzerinde Easy Mode Nasıl Aktif Edilir?

Note 4 Üzerinde Easy Mode Nasıl Aktif Edilir

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İster kısa süreli olsun ya da kalıcı, Easy Mode sayesinde telefonunuzdaki her şey basit olacak.

Cebimizdeki bu güçlü fakat ufak bilgisayarların bu kadar güce ve özelliğe sahip olması, onu sadece telefon olarak kullanan ya da bu kadar çok özelliğe gerek yok diyenler için bir külfet.

Samsung bunu düşünmüş olacak ki, Note 4 üzerinde Easy Mode denen özelliği! çıkarmış. (Güzel ironi değil mi! Özelliklerden kurtulmak için bile özelliğe ihtiyacınız var.)

İster telefonu kullanan ve fazla deneyimi olmayan biri için, ister kısa süreliğine her şeyi kendiniz için basitleştirmek isteyin. Easy Mode sayesinde ana ekranınız basitleşecek. Sadece ihtiyacınız olan ayarlar ve sizin istediğiniz uygulamalar gözükecek. Ayrıca Easy Mode ve normal ana ekranınız arasında geçişler oldukça basit ve hiç bir veri kaybı yaşamıyorsunuz.

 

Easy Mode Nasıl Aktif Edilir?

Easy Mode’u Galaxy Note 4 üzerinde aktif etmek için Ayarlar/Kişiselleştirme yolunu takip edip Easy Mode seçeneğine giriyorsunuz. Sizi aşağıdaki gibi bir ekran karşılayacak.

easy-mode-note-4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Burada iki seçenek mevcut. Biri Standard mode yani bizim kullandığımız, diğeri ise basit ve sade bir arayüz olan Easy Mode. Alt kısımda bulunan Easy Applications kısmından ise isterseniz Select all applications diyerek Note 4 üzerinde bulunan tüm uygulamaları seçebilir ve Easy Mode arayüzünde görebilirsiniz. Ya da sadece size lazım olan uygulamaları seçerek basitleştirebilirsiniz.

easy-mode-ekranlar-note-4-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Öntanımlı olarak 3 adet sayfaya sahip olacaksınız. Ana ekranda 3 adet widgets – hava durumu, saat ve takvim – ve altı adet uygulama – fener, büyüteç, kamera, telefon, mesajlar ve internet tarayıcısı- bulunacak. Ana ekranın solundaki sayfada sizin seçebileceğiniz favori kişileriniz bulunacak. Sağ tarafta ise 3×4 ızgara şeklinde kalan uygulamalar yer alacak. Sağ altta bulunan More apps butonu ile kalan uygulamalara erişebileceksiniz.

Kaynak:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Resimde görüneni kutuya yazınız: *

Bunlarda İlginizi çekebilir:
Facebook Yorum Kapatma Nasıl Yapılır?
Facebook Yorum Kapatma Nasıl Yapılır?

Boş Zamanlarınızı Eğlenceli Geçirmek İçin 5 Tavsiye
Boş Zamanlarınızı Eğlenceli Geçirmek İçin 5 Tavsiye

Telefon Çok Isınıyor Ne Yapmalıyım? 1
Telefon Çok Isınıyor Ne Yapmalıyım?

iPhone’da gelen arama ve bildirimde LED flaş ışık nasıl yanar 1
iPhone’da gelen arama ve bildirimde LED flaş ışık nasıl yanar

Seçmen Sorgulama Nasıl Yapılır ? 4
Seçmen Sorgulama Nasıl Yapılır ?

Kapat