1. Ana Sayfa
  2. NASIL YAPILIR
  3. Online Video Birleştiriciler

Online Video Birleştiriciler

Online video birleştiriciler

Online video birleştiriciler ile istediğiniz kadar programsız video birleştirme, video düzenleme ve videolara müzik ekleme işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Videolarınızı program yüklemeden birleştirme, kesme müzik ekeleme gibi işlemlerle düzenleyebileceğiniz en iyi 5 online video düzenleme sitesi bu yazımızda sizlerle.

Online Video Birleştiriciler

Youtube Video Editor

Youtube sisteminin yayıncıları teşvik edebilmek adına geliştirdikleri bir sistem. Bu sistemde dilediğiniz kadar videoyu ardı ardına koyarak birleştirme şansına sahip oluyorsunuz.

Bu editörde yer alan özellikler başlıca; video kırpma, çoklu video dosyalarını birleştirme, videoya müzik ekleme, videoya özel efekt ekleme ve bulanıklaştırma olarak söylenebilir.

Videolar arası geçiş efektleri, arkaplan ses efektlerini düzenleyebilme ya da bu gibi aklınıza gelebilecek birçok seçenek.

Youtube Video Editor’e buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kaltura Video Editor

Online video editleme konusunda mükemmel ötesi güvenilir bir sistem. Son derece anlaşılır, son derece pratik ve bir o kadar da hızlı. Tek eksi yanı, sitenin tamamen İngilizce dil seçeneği ile oluşturulmuş olması.

Kaltura video editör’e buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

ShotClip Video Editor

Video müzik ekleme işlemlerinden tutun da video birleştirme, video düzenleme ve sıfırdan video yapma konusunda son derece mükemmel seçenekleri bizlere sunan geliştirmiş bir web sitesi.

Videolarınızı site üzerinden düzenleyebilir veya cep telefonunuzdan da aynı işlemi mobil uygulaması ile yapabilirsiniz. Yüklediğiniz video sitede yer alırken resimler halinde bölünüyor. Böylece aşamalar halinde sunum veya anlatımlar yapabiliyorsunuz. Montajlama anlamında arayüzü haddinden fazla gelişmiş.

ShotClip Video Editor’e buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

VideoToolBox

Bu online video birleştirici, videoya filigran ekleme, kesme, birleştirme ve alt yazılar, başlıklar ekleme gibi özelliklere sahip. Siteye  600 mb boyutuna kadar video yükleyebiliyorsunuz ve ayrıca da kamera veya videocast üzerinden direkt kayıt da alabiliyorsunuz.

Tıpkı yukarıda sunduğumuz öneriler gibi bu web sitesinde de online video oluşturma konusuna dair aradığınız tüm seçenekleri bulabilme şansına sahip olabileceğinizi söyleyebiliriz. Son derece pratik ve bir o kadar kaliteli. MP4 uzantılı olarak da Full HD videolar hazırlamak artık çok daha kolay.

VideoToolBox’a buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Magisto Online Video Editor

Mobil uygulamaları ile de kısa bir zaman dilimi içerisinde tanıdığımız sistemlerden birisi. Bu sistem, sizlere aynı zamanda dijital tarayıcılarınızda da video düzenleme seçenekleri açısından seçenekler sunuyor.

Video oluştururken resim ve ham video dosyaları seçebilir, sonradan bunlara müzik ekleyebilirsiniz. Resimlerden video oluşturma yapabileceğiniz Magisto aynı zamanda kullanıcı hesabı da açabilmeniz açısından çok faydalı.

Arayüzü son derece basit. Anlaşılabilir ve kısa süre içerisinde online video hazırlama seçenekleri konusunda en iyiler arasında.

Magisto Online Video Editor’e buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Yorum Yap
Kaynak:

Yorum Yap