Outlook’ta Maillere İmza Nasıl Eklenir ?

Outlook’ta Maillere İmza Nasıl Eklenir ?

Outlook’ta Maillere İmza Nasıl Eklenir ? Outlook üzerinden yapacağın basit birkaç işlem sonrasında kişisel imzanızı iletilerinize ekleyebilirsiniz.

Günümüzde e-posta ile yazışmak artık günlük bir parçamız.

Yazışmalarınızda imza kullanarak kişisel tanımınızı yapmanın yanı sıra, statünüzü (iş ve pozisyon gibi) yansıtmak, portfolyo veya blog gibi internetteki kaynaklarınızı insanlara yaymak için vereceğiniz kısa linkler ile yazışmalarınızdan daha çok verim alabilirsiniz.

Outlook’ta Maillere İmza Nasıl Eklenir ?

Outlook üzerinden gönderilecek olan maillerde de bireyler kişisel bir imza kullanabilme imkanına sahip.

Genel olarak bakıldığında kurumsal işlerde bu özelliğin çok daha fazla gerekli olduğu gibi Outlook üzerinden gönderilecek olan resmi iletilerde mutlaka kullanılması gereken bir özellik.

Outlook üzerinden yapacağın basit birkaç işlem sonrasında kişisel imzanızı iletilerinize ekleyebilirsiniz. Outlook üzerinde yapacağınız işlemlerinizde imza oluşturmanız için ayarlar arasında bulunan imza ayarlarına girilmesi yeterli olacaktır.

Outlook üzerinden imza oluşturma işleminin yapılabilmesi için öncelik olarak ekle kısmının kullanılmalıdır. Ekle sekmesi üzerinden ise imzalar seçeneği kullanılarak işlemler yapılmalıdır.

Outlook’ta Maillere İmza

Outlook ekranında yer olan imzalar sekmesinden yeni seçilerek, imzanız için kısa bir hatırlatıcı isim yazın. Bu işlemin ardından seçenekler arasından imzanın herkeste mi yoksa sadece belirli kişilere olan gönderilerinizde mi görüleceğini belirleyin. Bu işlemin ardından yapmanız gereken imzanız ile ilgili metin kısmına istediğiniz içerikleri girin.

Outlook’ta Maillere İmza

İmzanız ve altına gelece olan içerik bilgilerini eklemenizden sonra yaptığınız ayarları kaydedin. Bu ayarları tamamlamanızdan sonra Outlook üzerinden yapacağınız gönderilerin altına imzanızı kolaylıkla ekleyebilirsiniz.

Hotmail ve Outlook için Klavye Kısayol Tuşları

Yorum Yap