Oyun Bilgisayarı için Gerekli 5 Program

Oyun Bilgisayarı için Gerekli 5 Program

Sıkı bir oyuncu iseniz oyun bilgisayarı için gerekli 5 program‘ı mutlaka bilgisayarınıza kurmanızı öneriyoruz. Bu programlar ile oyun kolleksiyonunuzu oluşturabilir, oyun savelerinizi garanti altına alabilir, ekran filtreleri oluşturabilirsiniz.

Oyun Bilgisayarı için Gerekli 5 Program

İyi bir oyun bilgisayarında olması gereken 5 programı aşağıda sunuyoruz.

LaunchBox

Oyun Bilgisayarı için Gerekli 5 Program

Oyun koleksiyonunu daha derli toplu, çok daha güzel ve tamamen size özel bir şekilde bir araya getirmek istiyorsanız LaunchBox kesinlikle bilgisayarınızda olmalı. Oyun koleksiyonunuzu organize etmesinin yanı sıra, tonla emülatöre de destek verdiği için retro oyunlara da istediğiniz zaman erişebiliyorsunuz. Steam gibi oyun koleksiyonuzu barındıran servisleri direkt bu uygulama içine entegre edebiliyorsunuz.

LaunchBox ROM, MS-DOS oyunlarını çalıştırır ve Steam’deki oyunları en kısa sürede açmanızı sağlar.

.:: LaunchBox indir ::.

GameSave Manager

Oyun Bilgisayarı için Gerekli 5 Program

İşte hayat kurtaran bir uygulama. Bilgisayarınızdaki oyunlarınıza ait kayıt dosyalarını Game Save Manager’a yükleyerek daha sonra kolayca ulaşabilirsiniz. Format atma, sistem çökmesi ve benzeri teknik sorunlarda onca emeğinizin boşa gitmemesi için tasarlanmış olan bu program 3000’den fazla oyunu destekliyor.

.:: GameSave Manager indir ::.

Borderless Gaming

Oyun Bilgisayarı için Gerekli 5 Program

Eğer indirdiğiniz oyun ekranınıza küçük geliyorsa veya pencere modunda görünüyorsa ve siz bu sorunu bir türlü aşamadıysanız çözümü Borderless Gaming getiriyor. Ekran ayarları veya Kişiselleştir bölümünden ulaşabileceğiniz program, oyun ekranına boyut ayarlama seçeneği getiriyor ve oyun penceresini köşelerinden tutarak istediğiniz boyuta getirebiliyorsunuz.

.:: Borderless Gaming indir ::.

f.lux

Oyun Bilgisayarı için Gerekli 5 Program

f.lux  sağlığını düşünen oyuncular için ekran filtreleri oluşturulmasını sağlıyor. f.lux  bilgisayarınızın yerel saatine göre kendi kendini ayarlayarak geceleri monitörünüzdeki renkleri otomatik olarak koyulaştırır ve gözlerinizi korur.

.:: f.lux indir ::.

Ccleaner

Oyun Bilgisayarı için Gerekli 5 Program

Aslında birçoğumuzun çok iyi bildiği bir uygulama olan Ccleaner, kısaca bilgisayarınızın her zaman en hızlı şekilde çalışmasına yardımcı oluyor. Cache dosyalarını silmek, gereksiz programları belirlemek ve bilgisayarınızı optimize etmek için aradığınız çözüm Ccleaner’da yatıyor!

.:: Ccleaner indir ::.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Kaynak:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın
Sitemizde bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı sorunlara ait çözümleri bulabilirsiniz.