PES 17 10 Dakikalık Oynayış Videosu

PES 17 10 Dakikalık Oynayış Videosu

Son güncelleme: 9 Aralık 2017

Ekim ayında piyasaya sürülecek, futbol severlerin dört gözle beklediği Pes 17, merak edenler için 10 dakikalık bir  PES 17 10 Dakikalık Oynayış Videosu yayınladı.

Konami tarafından PC, PlayStation 4 ve Xbox One için hazırlanan PES 2017’nin şimdiye kadar neredeyse tüm detayları gün yüzüne çıktı. Oyunun son olarak yeni 10 dakikalık oynanış videosu Eurogamer tarafından paylaşıldı.

PES 17 10 Dakikalık Oynayış Videosu

Eurogamer tarafından paylaşılan Pes 17’nin 10 dakikalık oynanış videosunu izlediğinizde, oyunla ilgili büyük ölçüde fikir edinebileceksiniz. Grafikleriyle de oldukça ilgi çeken Pes 17, Fifa 17 ile yakın zamanlarda çıkarak, rakip olacak gibi görünüyor. Konami bu yıl Pes 17’de tarihi bir ortaklığa da imza atarak, sevenlerini kendisine hayran bıraktı. Barcelona ile yaptığı anlaşma, oyunun her zamankinden daha fazla merakla beklenmesine neden oldu. Paylaşılan videoda Fransa ve Almanya milli takımları karşı karşıya geliyor. Video, oyun hakkında yeterince fikir edinmenize yetecek uzunlukta ve grafiklerin kalitesini net bir şekilde görebiliyorsunuz.

 

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol