Pokemon GO Gym Haritalarına Kolay Yoldan Erişim

Pokemon GO Gym Haritalarına Kolay Yoldan Erişim 1

Son güncelleme: 18 Eylül 2016

Pokemon Go çılgınlığı, tüm dünyada devam ederken oyun ile ilgili kesin ve yararlı yöntemler bulunmaya, gün aşırı devam ediliyor. Bu yazımızda Pokemon GO Gym Haritalarına Kolay Yoldan Erişim olayını anlatacağız.

Özellikle pokemon avcısı pek çok gencin teknolojiye olan bağlılığı ile birlikte, bu oyuna dair pek çok botu ve hileyi aktive etmesi de; yararlı olmasa da teknolojik olarak ne kadar çevik olabileceğimizin göstergelerinden bir tanesi. Pokemon Go, gerçek lokasyonunuzu ve kamera bilgilerinizi alıp, sizleri pokemon avına gerçek lokasyonunuz aracılığı ile çıkaran ve her mahallede bir pokemon bulabileceğiniz oyun. Bunun yanında, geliştirilmeye devam eden bu oyunda pek çok Gym ve Pokestop noktası var ancak bunların henüz tamamı belli değil. Belli başlı Gymlerin ise oyun yayınlanmamış olsa bile pek çok yerde sahibi olduğu biliniyor. Sahiplenilen bu noktalar dışındaki Gymleri bulabilmeniz halinde, o Gym’in lideri olabilirsiniz. Bunun için ise, kolay yoldan Pokemon Gym noktaları bulmanız gerekiyor.

Pokemon GO Gym Haritalarına Kolay Yoldan Erişim

Ingress ile Pokemon Go Gymlerini Bulun

Pokemon GO Gym Haritalarına Kolay Yoldan Erişim

Ingress, Pokemon Go ile yapımcısı aynı olan ve tıpkı Pokemon Go gibi sizi lokasyon bilgileriniz ile yöneten bir oyun olarak biliniyor. Oyunu uzun zamandır oynayan pek çok oyuncu mevcut ve bu oyuncular pek çok lokasyonu artık adları gibi biliyor ve yayınlıyorlar. Bu portal dediğimiz lokasyonların yerinde ise çoğu zaman bir Pokemon Gym noktası olabiliyor. Dolayısı ile, yapımcısı aynı olan bu iki oyunun haritalarındaki önemli yerler de hemen hemen aynı.

 

Elbette güncelleme ile değişecek olan bu harita noktalarını şimdiden bulmanız mümkün.

Google Map ile Pokemon Go Gymlerini Bulun

Pokemon GO Gym Haritalarına Kolay Yoldan Erişim

Yine, tıpkı Ingress gibi, bazı kullanıcılar Pokemon Go oyunu için resmi olmayan Google Map haritaları yapmaktalar. Bunlara, google aramaları ile yahut pek çok Facebook grubundan erişebilmeniz mümkün. Yerel konumunuz için de oyuncu katkılı yapılabilen bu haritaları bulmanız, kolay bir şekilde Gym noktalarına erişebilmeniz için bir ikinci seçenek.

Tek Atışta Pokemon Yakalama

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol